Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Kind Protein Crunchy Peanut Butter 3 x 42g (126g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.44
    €19.37/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    nakd. Berry Delight Raw Fruit & Nut Bars 4x35g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.40
    €31.43/kg
  • Vegan
    TREK Biscoff Protein Flapjack 3 x 50g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.59
    €30.60/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    nakd. Cocoa Delight Raw Fruit & Nut Bars 4 x 35g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.40
    €31.43/kg
  • Vegetarian
    Skinny Whip Double Choc Bars 5 x 20g
    SAVE €0.70
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.70
    €1.29
    €12.90/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Kind Caramel Nut Protein Bars 3 x 42g (126g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.44
    €19.37/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    TREK Cocoa Oat Protein Flapjacks 3 x 50g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.60
    €30.67/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    nakd. Protein Bars Peanut Butter 3 x 45g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.39
    €32.52/kg
  • Gluten Free
    Kind Caramel Almond & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.34
    €26.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    nakd. Salted Caramel Raw Fruit & Nut Bars 4x35g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.40
    €31.43/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    TREK Salted Caramel Protein Flapjacks 3 x 50g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.60
    €30.67/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    nakd. Protein Bars Cocoa Hazelnut  3 x45g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.39
    €32.52/kg
  • Gluten Free
    Kind Milk & White Chocolate Nut 3 x 30g (90g)
    HALF PRICE
    Gluten Free

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.34
    €26.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 15th Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Vegetarian
    Super Nature Peanut Butter Cups 40g
    Gluten Free
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €0.07/g
  • Gluten Free
    Vegan
    TREK White Choc & Raspberry Protein Flapjacks 3 x 50g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.60
    €30.67/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    nakd. Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bars 4x35g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.40
    €31.43/kg
  • Vegan
    Slimming World Peanut Butter Hifi Bars 120g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.65
    €30.42/kg
  • Gluten Free
    Eat Natural Protein Peanuts & Dark Chocolate Fruit & Nut Bars 3 x 40g
    SAVE €0.80
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €25.00/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Super Nature Hazelnut Clusters 34g
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    €2.79
    €0.08/g
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Super Nature Almond Clusters 34g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €0.08/g
  • Gluten Free
    Vegan
    Good4U Salted Caramel Protein Balls 3 x 40g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.50
    €37.50/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Good4U Raspberry Brownie Protein Balls 3 x 40g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.50
    €37.50/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Super Nature Chocolate Covered Almonds 38g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €0.08/g
  • Vegetarian
    Myprotein Oat Bakes Chocolate Chip Flavour 75g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €39.87/kg
  • KINETICA Energy Gel Berry Burst Flavour 70g

    Open Product Description
    €2.10
    €35.00/l
  • Vegan
    True Dates Pistachio Cream Flavoured Dates 100g
    SAVE €0.49
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.00
    €20.00/kg
    was €2.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • KINETICA Caffeine Gel Cola Flavour 70g

    Open Product Description
    €2.10
    €30.00/kg
  • Vegan
    True Dates Sour Apple Flavoured Dates 100g
    SAVE €0.49
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.00
    €20.00/kg
    was €2.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • KINETICA Energy Gel Cola Flavour 70g

    Open Product Description
    €2.10
    €35.00/l
  • Vegetarian
    Slimming World Fruit and Nut Hifi Bars 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.65
    €30.42/kg