Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Tayto Cheese & Onion Flavour Potato Crisps 6 x 25g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €18.60/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Snax Potato Puffs Cheese & Onion Flavour 6 x 17g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.35
    €32.84/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Rancheros Bacon Flavour 6 x 20g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.35
    €27.92/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Cheese & Onion Flavour Potato Crisps 15 x 25g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €13.31/kg
  • Vegetarian
    Hula Hoops BBQ Beef Multipack Crisps 6 Pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.80
    €26.39/kg
  • Vegetarian
    King Cheese & Onion Flavour Potato Crisps 6 x 25g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.95
    €19.67/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €19.93/kg
  • Vegetarian
    Tayto Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 17g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.35
    €32.84/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Hula Hoops Original Multipack Crisps 6 Pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.80
    €26.39/kg
  • Vegetarian
    King Cheese & Onion Flavour Potato Crisps 15 x 25g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €13.31/kg
  • Vegetarian
    Tayto Hunky Dory's Crinkle Cut Cheddar Cheese & Spring Onion Flavour Potato Crisps 6 x 25g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.69
    €17.93/kg
  • Vegetarian
    Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 6x16.5g
    SAVE €0.40
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €2.25
    €22.73/kg
    was €2.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Pom-Bear Original Multipack Crisps 6 Pack
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.10
    €39.74/kg
  • Vegetarian
    Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
    SAVE €0.54
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.54
    €2.75
    €18.33/kg
    was €3.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Jonnie Onion Flavour Onion Rings 6 x 28g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.35
    €0.91/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Tayto Mighty Munch Hot & Spicy Flavour 6 x 26g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.35
    €21.47/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €19.93/kg
  • Vegetarian
    Tayto Waffles Bacon Flavour 6 x 26g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.75
    €17.63/kg
  • Vegetarian
    Tayto Cheese & Onion Flavour Potato Crisps 12 x 25g
    ONLY €4.25
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €4.25
    €4.25
    €14.17/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Manhattan Popcorn 6 x 30g (180g)
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.25
    €29.17/kg
  • Vegetarian
    Hula Hoops Variety Multipack Crisps 6 Pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.80
    €26.39/kg
  • Vegetarian
    Tayto Variety The Original Irish Crisps 15 x 25g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €13.31/kg
  • Vegetarian
    Tayto Variety Pack 6 x 25g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €18.60/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Hula Hoops Salt & Vinegar Multipack Crisps 6 Pack
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.80
    €26.39/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Keogh's Bigger Bite Popcorn Honey and Sea Salt 90g
    SAVE €0.69
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €2.00
    €22.22/kg
    was €2.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    popchips Barbeque Multipack Crisps 5 Pack
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.65
    €42.94/kg
  • Vegetarian
    Tayto Meanies Pickled Onion Flavour 6 x 17g
    Buy 3 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €26.96/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €19.93/kg
  • Vegetarian
    Tayto Chickatees Chicken Flavour 6 x 17g
    Buy 3 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €26.96/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    popchips Sour Cream & Onion Multipack Crisps 5 Pack
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.65
    €42.94/kg