Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
    Birds Eye 4 Wholegrain Breaded Chicken Burgers 200g
    Frozen

    Open Product Description
    €4.95
    €24.75/kg
  • Frozen
    Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders Burgers 227g
    Buy 2 for €6
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €5.55
    €24.45/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Birds Eye Chicken Shop 2 Ultimate Breaded Chicken Fillet Burgers 227g
    Frozen

    Open Product Description
    €5.20
    €22.91/kg
  • Frozen
    Birds Eye Chicken Shop 2 Sizzler Breaded Chicken Fillet Burgers 227g
    Frozen

    Open Product Description
    €5.20
    €22.91/kg
  • Frozen
    Dunnes Stores Breaded Chicken Burgers 684g
    Frozen

    Open Product Description
    €2.89
    €4.23/kg