Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
    Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x 100 ml
    Buy 2 for €6
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €5.15
    €17.17/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Iceberger 400ml
    Frozen

    Open Product Description
    €4.99
    €12.48/l
  • Frozen
    Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x 100 ml
    Buy 2 for €6
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €5.15
    €17.17/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Solero  Ice Cream Sticks Exotic 3x 90 ml
    Buy 2 for €6
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €4.90
    €18.15/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Magnum White Chocolate Ice Cream Sticks 3x 100 ml
    Buy 2 for €6
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €5.15
    €17.17/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Rowntree's Fruit Pastilles 4 x 65ml (260ml)
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.75
    €14.42/l
  • Frozen
    Loop the Loop Lemon Sherbet Flavour 6 x 65ml
    Frozen

    Open Product Description
    €4.99
    €12.79/l
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Fruit Juice Rocket Ice Lollies 522g (9 x 58g)
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €4.79/l
  • Frozen
    HB Hazelbrook Farm Vanilla Ice Cream Dessert 568ml
    Frozen

    Open Product Description
    €2.49
    €4.38/l
  • Frozen
    Magnum Salted Caramel Ice Cream Sticks 3x 100 ml
    Buy 2 for €6
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €5.15
    €17.17/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Twister Mini Pineapple Ice Cream Lollies 6 x 50ml
    Buy 2 for €6
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.75
    €12.50/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Ben & Jerry's Cookie Dough Vanilla Ice Cream Tub 465ml
    Frozen

    Open Product Description
    €6.99
    €15.03/l
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Häagen-Dazs Vanilla Ice Cream 400g
    Buy 2 for €8
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €7.55
    €16.41/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Cornetto Classico Ice Cream Cones 6 x 90ml
    SAVE €0.85
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €3.50
    €6.48/l
    was €4.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores French Style Vanilla Dairy Ice Cream Dessert 900ml
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.39
    €3.77/l
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Rowntree's Watermelon 4 x 73ml (292ml)
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.75
    €12.84/l
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Dairy Ice Cream Belgian Milk Chocolate 240g (3 x 80g)
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.69
    €7.47/l
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Lemon & Lime Flavour Ice Lollies 390g (6 x 65g)
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €6.41/l
  • Frozen
    Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465 ml
    Frozen

    Open Product Description
    €6.99
    €15.03/l
  • Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian
    Häagen-Dazs Salted Caramel Ice Cream 400g
    Buy 2 for €8
    Gluten Free
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €7.55
    €16.41/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Heartbrand Calippo Mini Ice Lollies Orange & Lemon-Lime 5x 80 ml
    Buy 2 for €6
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.75
    €9.38/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Ben & Jerry's Phish Food Marshmallow & Chocolate Ice Cream Tub 465ml
    Frozen

    Open Product Description
    €6.99
    €15.03/l
  • Frozen
    Vegetarian
    Häagen-Dazs Cookies & Cream Ice Cream 386g
    Buy 2 for €8
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €7.55
    €16.41/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Häagen-Dazs Strawberry Cheesecake Ice Cream 460ml
    Buy 2 for €8
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    €7.55
    €16.41/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Cornetto Strawberry Ice Cream Cones 6x 90 ml
    SAVE €0.85
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €3.50
    €6.48/l
    was €4.35
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Vegetarian
    Dunnes Stores Vanilla Flavoured Ice Cream Wafers 432g (8 x 54g)
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €4.17/l
  • Frozen
    Vegetarian
    Cadbury Dairy Milk Buttons 4 x 100ml (400ml)
    Frozen
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.50
    €13.75/l
  • Frozen
    Magnum  Ice Cream Sticks Mint 3x 100 ml
    Buy 2 for €6
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €5.15
    €17.17/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Ben & Jerry's Caramel Chew-Chew Ice Cream Tub 465 ml
    Frozen

    Open Product Description
    €6.99
    €15.03/l
  • Frozen
    Viennetta  Ice Cream Vanilla 650 ml
    SAVE €1
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €3.85/l
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct