Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frozen
    Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g
    SAVE €0.39
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €4.50
    €18.75/kg
    was €4.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Birds Eye 14 Breaded Fish Fingers 350g
    SAVE €2.10
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €2.10
    €4.00
    €11.43/kg
    was €6.10
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Birds Eye 8 Crispy Battered Fish Fingers 224g
    SAVE €0.39
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €2.50
    €11.16/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Donegal Catch Omega 3 Breaded 10 Fish Fingers 250g
    Buy 2 for €5
    Frozen

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.50
    €18.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Birds Eye 26 Crispy Battered Fish Fingers 728g
    Frozen

    Open Product Description
    €7.50
    €10.30/kg
  • Gluten Free
    Frozen
    Birds Eye 2 Breaded Gluten Free Fish Fillets 250g
    Gluten Free
    Frozen

    Open Product Description
    €4.29
    €17.16/kg
  • Frozen
    Birds Eye 8 Breaded Haddock Fish Fingers 240g
    Frozen

    Open Product Description
    €4.89
    €20.38/kg
  • Frozen
    Birds Eye 20 Omega 3 Breaded Alaska Pollock Fish Fingers 560g
    SAVE €1.75
    Frozen

    Open Product Description
    SAVE €1.75
    €5.50
    €9.82/kg
    was €7.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Frozen
    Dunnes Stores My Family Favourites 15 Omega 3 Fish Fingers 450g
    Frozen

    Open Product Description
    €1.75
    €3.89/kg