Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kids Yoghurt Strawberry 90g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €0.89
    €9.89/kg
  • Yop Strawberry Drinking Yoghurt 4 x 180g

    Open Product Description
    €2.99
    €4.15/kg
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kids Yoghurt Vanilla 90g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €0.89
    €9.89/kg
  • Petits Filous Kids Strawberry Drinking Yoghurt 4 x 100g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.44
    €3.60/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kids Yoghurt Banana 90g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €0.89
    €9.89/kg
  • Yoplait YOP Forest Fruits Flavour Drinkable Yogurt 4 x 180g (720g)

    Open Product Description
    €2.99
    €4.15/kg
  • Petits Filous Kids Peach Drinking Yoghurt 4 x 100g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.44
    €3.60/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Petits Filous Vanilla Flavour 4 x 100g (400g)
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.44
    €3.60/kg
    was €2.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kids Yoghurt Natural 90g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €0.89
    €9.89/kg
  • Yoplait YOP Strawberry Banana Flavour Drinkable Yogurt 4 x 180g (720g)

    Open Product Description
    €2.99
    €4.15/kg