Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Strawberry Yogurt 90g
    Buy 3 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2
    €0.75
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Pots 4 x 85g

    Open Product Description
    €2.69
    €7.91/kg
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kids Blueberry Yoghurt 90g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €0.89
    €9.89/kg
  • Vegetarian
    Frubes Kids Strawberry Yoghurt Tubes 9 x 37g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €8.68/kg
  • Vegetarian
    Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yoghurt Pots 4 x 85g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.69
    €7.91/kg
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kids Peach Yoghurt 90g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €0.89
    €9.89/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Banana Yogurt 90g
    Buy 3 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2
    €0.75
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Vanilla Yogurt 90g
    Buy 3 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2
    €0.75
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Paw Patrol Kids Strawberry Yoghurt Pots 6 x 45g

    Open Product Description
    €1.49
    €5.52/kg
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €5.88/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yoghurt Pots 6 x 47g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €5.32/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Frubes Kids Banana & Strawberry Yoghurt Tubes 9 x 37g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €8.68/kg
  • Petits Filous Kids Strawberry Yoghurt Pots 6 x 47g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €5.32/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Pots 6 x 47g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €5.32/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Strings & Things Yollies Yogurt Lollies Strawberry Flavour 100g (4 x 25g)

    Open Product Description
    €2.89
    €28.90/kg
  • Petits Filous Strawberry, Raspberry & Apricot Yogurt 12 x 47g (564g)
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.99
    €3.53/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Wildlife Choobs Kids Strawberry, Raspberry & Apricot Yoghurt Tubes 6 x 37g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €6.71/kg
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Raspberry 4 x 85g (340g)
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €5.88/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kids Yoghurt Strawberry 4 x 90g (360g)
    SAVE €0.19
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.19
    €2.00
    €5.56/kg
    was €2.19
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Peppa Pig Kids Strawberry Yoghurt Pots 6 x 45g

    Open Product Description
    €1.49
    €5.52/kg
  • Vegetarian
    Wildlife Choobs Kids Strawberry Yoghurt Tubes 6 x 37g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €6.71/kg
  • Vegetarian
    Munch Bunch Squashums yogurt Shapes Strawberry 5x60g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.69
    €8.97/kg
  • Alpro Kids Strawberry Soya Dairy Free Yoghurt Alternatives 4x115g

    Open Product Description
    €3.00
    €6.52/kg
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Banana 4 x 85g (340g)
    ONLY €2

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €5.88/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Strings & Things Yollies Yogurt Lollies Raspberry Flavour 100g (4 x 25g)

    Open Product Description
    €2.89
    €28.90/kg
  • Gluten Free
    Glenilen Farm Kids Yoghurt Vanilla 4 x 90g (360g)
    SAVE €0.19
    Gluten Free

    Open Product Description
    SAVE €0.19
    €2.00
    €5.56/kg
    was €2.19
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 85g

    Open Product Description
    €1.99
    €5.85/kg
  • Gluten Free
    New Product
    Glenilen Farm Blueberry Kids Yoghurt 4 x 90g (360g)
    SAVE €0.19
    Gluten Free
    New Product

    Open Product Description
    SAVE €0.19
    €2.00
    €5.56/kg
    was €2.19
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Fruit Fromage Frais 6 x 100g (600g)

    Open Product Description
    €1.99
    €3.32/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fruit Fromage Frais 12 x 60g (720g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.29
    €1.79/kg