Ad: Avonmore High Protein range promotional banner featuring protein milk and protein yoghurt drink products, with the message "For Every Move", highlighting fresh Irish milk, high protein and 1% fat.
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Avonmore Mooju Fresh Chocolate Milk 750ml

    Open Product Description
    €2.29
    €3.05/l
  • Avonmore Protein Gold Chocolate 500ml
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.25
    €4.50/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Avonmore Protein Milk Chocolate 500ml
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €3.98/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Avonmore Mooju Limited Edition Honeycomb Flavour Fresh Chocolate Milk 750ml

    Open Product Description
    €2.29
    €3.05/l
  • Avonmore Mooju Fresh Strawberry Milk 750ml

    Open Product Description
    €2.29
    €3.05/l
  • Avonmore Protein Milk Chocolate 1 Litre

    Open Product Description
    €3.39
    €3.39/l
  • Avonmore Mooju Fresh Chocolate Milk 500ml
    SAVE €0.29

    Open Product Description
    SAVE €0.29
    €1.50
    €3.00/l
    was €1.79
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    VIVA Chocolate Flavour Milk 3 x 200ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €3.32/l
  • Avonmore Mooju Fresh Chocolate Milk 250ml

    Open Product Description
    €0.95
    €3.80/l
  • New Product
    Avonmore Protein Milk Vanilla 1 Litre
    New Product

    Open Product Description
    €3.39
    €3.39/l
  • Avonmore Special Edition Mooju Mint Flavour Chocolate Milk 750ml

    Open Product Description
    €2.29
    €3.05/l
  • Avonmore Protein Gold Vanilla 500ml
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.25
    €4.50/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Avonmore Protein Milk Vanilla 500ml
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €3.98/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Myprotein Strawberry Flavour Shake 385ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €6.73/l
  • Vegetarian
    Myprotein Chocolate Flavour Shake 385ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €6.73/l
  • Vegetarian
    Yazoo Banana Milk Drink 400ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €4.38/l
  • Vegetarian
    VIVA Strawberry Flavour Milk 3 x 200ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €3.32/l
  • Avonmore Pro-Oats Vanilla 500ml
    Buy 2 for €3

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €2.25
    €4.50/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Yazoo Chocolate Milk Drink 400ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €4.38/l
  • Vegetarian
    Yazoo Strawberry Milk Drink 400ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €4.38/l
  • Avonmore Protein Coffee Iced Latte Salted Caramel 500ml

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/l
  • Avonmore Mooju Fresh Strawberry Milk 500ml
    SAVE €0.29

    Open Product Description
    SAVE €0.29
    €1.50
    €3.00/l
    was €1.79
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    VIVA Vanilla Ice Cream Flavour Milk 3 x 200ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €3.32/l
  • Vegetarian
    Yazoo Strawberry Milk Drink 1L
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €3.00/l
  • Vegetarian
    Yazoo Chocolate Milk Drink 1L
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €3.00/l
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Shaken Udder Chocolush Milkshake 330ml
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.29
    €6.94/l
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Shaken Udder Raspberry Ripple Milkshake 330ml
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.29
    €6.94/l
  • Vegetarian
    For Goodness Shakes Chocolate Flavour Protein 330ml
    SAVE €1.20
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.20
    €1.75
    €5.30/l
    was €2.95
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct