Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Smooth Tomato Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Original Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Lasagne Creamy White Pasta Sauce 440g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.82/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Stir In Tomato and Basil Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Lasagne Red Tomato Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Old El Paso Smoky BBQ Fajita Seasoning Spice Mx 35g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.80
    €0.05/g
  • Dolmio Stir In Carbonara Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Old El Paso Garlic & Paprika Taco Seasoning Spice Mix 25g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.80
    €0.07/g
  • Organic
    Vegetarian
    Thai Gold Organic Thai Coconut Milk 400ml
    SAVE €0.49
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.00
    €5.00/l
    was €2.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Stir In Bacon and Tomato Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Barilla Genovese Basil Pesto Sauce 190g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.70
    €19.47/kg
  • Dolmio Pasta Bake Sauce Creamy Tomato 450g
    ONLY €3.50

    Open Product Description
    ONLY €3.50
    €3.50
    €7.78/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Stir In Pepperoni and Tomato Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Stir In Sun Dried Tomato Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Taco Seasoning 35g

    Open Product Description
    €0.95
    €0.03/g
  • Vegetarian
    Dolmio Stir In Sweet Pepper Pasta Sauce 150g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.00
    €20.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Fajita Seasoning 35g

    Open Product Description
    €0.88
    €0.03/g
  • Vegan
    Old El Paso Smoky BBQ Fajita Kit Family Pack 750g
    Vegan

    Open Product Description
    €7.49
    €9.99/kg
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Onion and Garlic Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Amoy Light Soy Sauce 150ml
    SAVE €0.55
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.55
    €2.25
    €15.00/l
    was €2.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dolmio Lasagne Creamy White Pasta Sauce 655g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €4.50
    €6.87/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Tomato and Basil  Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Kikkoman Naturally Brewed Soy Sauce 150ml
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.50
    €23.33/l
  • Dolmio Lasagne Light Creamy White Pasta Sauce 440g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.82/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Barilla Rosso Tomato Pesto Sauce 200g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.70
    €18.50/kg
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Spicy Chilli Pasta Sauce 450g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.67/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Old El Paso Smoky BBQ Fajita Kit 500g
    SAVE €1.45
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.45
    €3.50
    €7.00/kg
    was €4.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mutti Pizza Sauce Aromatica 400g

    Open Product Description
    €2.95
    €7.38/kg
  • Vegetarian
    Dolmio Bolognese Original Pasta Sauce 675g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €4.50
    €6.67/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dolmio Lasagne Red Tomato Pasta Sauce 675g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €4.50
    €6.67/kg
    was €4.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct