Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Cream Plain Flour 2kg
    SAVE €0.90
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.00
    €1.50/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Homecook Wonderbar Milk Chocolate Flavour Cake Covering 450g Big Value 3 Pack

    Open Product Description
    €3.75
    €8.33/kg
  • Dunnes Stores Baking at Home Self Raising Flour 2kg

    Open Product Description
    €2.55
    €1.28/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Self Raising Flour 2kg
    SAVE €0.90
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.90
    €3.00
    €1.50/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dr.Oetker Milk Chocolate Chips 100g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €29.90/kg
  • Dunnes Stores Baking at Home Plain Flour 2kg

    Open Product Description
    €2.55
    €1.28/kg
  • Goodall's of Ireland Vanilla Essence 25ml
    SAVE €0.54

    Open Product Description
    SAVE €0.54
    €1.61
    €0.06/ml
    was €2.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem Milk Chocolate Chips 100g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Bicarbonate of Soda 500g

    Open Product Description
    €1.63
    €3.26/kg
  • Dunnes Stores Baking at Home Mini Pink & White Marshmallow 125g

    Open Product Description
    €1.50
    €12.00/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Cream Plain Flour 1kg
    SAVE 25%
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.95
    €1.95/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Self Raising Flour 1kg
    SAVE 25%
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €1.95
    €1.95/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Turkish Sultanas 375g

    Open Product Description
    €1.89
    €5.04/kg
  • Vegan
    Dr.Oetker Dark Chocolate Chips 100g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €29.90/kg
  • Dunnes Stores Baking at Home Walnut Pieces 100g

    Open Product Description
    €1.25
    €12.50/kg
  • Organic
    Taylor & Colledge Fairtrade Organic Vanilla Bean Extract 100ml
    SAVE €2
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €2
    €7.99
    €79.90/l
    was €9.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Betty Crocker Velvety Vanilla Icing 400g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.75
    €6.88/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Strong White Flour 2kg
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €2.15/kg
  • Dunnes Stores Baking at Home Californian Raisins 375g

    Open Product Description
    €2.55
    €6.80/kg
  • Dunnes Stores Baking at Home Flaked Almonds 100g

    Open Product Description
    €1.60
    €16.00/kg
  • Vegetarian
    Carnation Sweetened Condensed Milk 397g Tin
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.20
    €10.58/kg
  • Gem Bread Soda 500g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €3.00/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Walnut Halves 100g

    Open Product Description
    €1.29
    €12.90/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Shamrock Sultanas 350g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.29
    €9.40/kg
  • Gem Cornflour 250g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €1.50
    €6.00/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dr. Oetker 75 Muffin Cases

    Open Product Description
    €1.60
    €0.02 each
  • Vegan
    Dr.Oetker Madagascan Vanilla Extract 95ml
    SAVE €1.10
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.10
    €4.50
    €47.37/l
    was €5.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gem Dark Chocolate Chips 100g
    SAVE €0.49

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €25.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Baking at Home Toasted Flaked Almonds 100g

    Open Product Description
    €1.65
    €16.50/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Coarse Wholemeal Flour 2kg
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.20
    €2.10/kg