Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Oatly Oat Drink Barista Edition 1L Long Life
    SAVE €0.95
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.95
    €2.00
    €2.00/l
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores 8 Milk Chocolate Coated Rice Cakes 120g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €16.67/kg
  • Vegan
    Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €2.99/l
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Milk Chocolate Coated Rice Cakes 4 x 30g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.69
    €22.42/kg
  • Vegan
    Alpro Oat No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L
    Vegan

    Open Product Description
    €2.89
    €2.89/l
  • Vegan
    Alpro Barista Oat Long Life Dairy Free Drink 1L
    Vegan

    Open Product Description
    €3.45
    €3.45/l
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores 8 Dark Chocolate Coated Rice Cakes 120g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €16.67/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores 8 Yogurt Coated Rice Cakes 120g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €16.67/kg
  • Vegan
    Alpro Barista Coconut Long Life Dairy Free Drink 1L
    Vegan

    Open Product Description
    €3.45
    €3.45/l
  • Vegetarian
    Kelkin Yogurt Flavoured Snack Packs Mini Rice Cakes 6 x 14g (84g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.99
    €47.50/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Yogurt Coated Rice Cakes 4 x 30g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.69
    €22.42/kg
  • Vegan
    Alpro Oat Original Long Life Dairy Free Drink 1L
    Vegan

    Open Product Description
    €2.89
    €2.89/l
  • Vegetarian
    Jacob's 6 Rice Cakes Milk Chocolate 90g
    SAVE €1.75
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.75
    €2.00
    €22.22/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L
    SAVE €0.74
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.74
    €2.25
    €2.25/l
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Califia Farms Oat Barista Blend 1L
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €2.99/l
  • Vegan
    Dunnes Stores Unsweetened Oat 1 Litre
    Vegan

    Open Product Description
    €1.50
    €1.50/l
  • Vegan
    Alpro Almond Original Long Life Dairy Free Drink 1L
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €2.99/l
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    Open Product Description
    €2.79
    €2.79/l
  • Vegan
    Alpro Soya Original Chilled Dairy Free Drink 1L
    Vegan

    Open Product Description
    €2.79
    €2.79/l
  • Alpro No Sugars Oat 1L
    SAVE €0.64

    Open Product Description
    SAVE €0.64
    €2.25
    €2.25/l
    was €2.89
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Nestlé Go Free Gluten Free Cornflakes Breakfast Cereal 375g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.25
    €8.67/kg
  • Vegan
    Minor Figures Barista Oat Organic 1 Litre
    Vegan

    Open Product Description
    €2.69
    €2.69/l
  • Vegetarian
    Jacob's 6 Rice Cakes Dark Chocolate 90g
    SAVE €1.75
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.75
    €2.00
    €22.22/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Alpro Soya Plant-Based Chilled Drink 1L
    ONLY €2.50
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €2.50
    €2.50
    €2.50/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Unsweetened Soya 1 Litre
    Vegan

    Open Product Description
    €1.50
    €1.50/l
  • Vegan
    Dunnes Stores Unsweetened Rice 1 Litre
    Vegan

    Open Product Description
    €1.85
    €1.85/l
  • Vegan
    Alpro Barista Almond Long Life Dairy Free Drink 1L
    Vegan

    Open Product Description
    €3.45
    €3.45/l
  • Gluten Free
    Vegan
    Deliciously Ella Peanut Butter Oat Bars 3 x 50g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.29
    €28.60/kg
  • Vegetarian
    Jacob's 18 Natural Corn Cakes 84g
    SAVE €0.69
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €1.50
    €17.86/kg
    was €2.19
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Rude Health Coconut Organic Drink 1L
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €2.99/l