Ad: Back to School Nissin promotion featuring Cup Noodles Soba products with the message "The original, original. Your true Japan moment.".
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 70g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.80
    €25.71/kg
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 70g

    Open Product Description
    €1.80
    €25.71/kg
  • Koka the Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 4 x 85g (340g)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 4 x 85g (340g)
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Roma No. 3 Spaghetti 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Basmati Rice 1kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.15
    €3.15/kg
  • Vegetarian
    Roma No 29 Fusilli 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.00/kg
  • Gluten Free
    Tilda Pure Original Basmati Rice 1kg
    Gluten Free

    Open Product Description
    €6.99
    €6.99/kg
  • Buldak Spicy Ramen Cup Hot Chicken Flavour 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Roma No 55 Penne 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.00/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Basmati Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Tilda Microwave Pure Basmati Rice 250g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.09
    €8.36/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Bronze Die Rigatoni Pasta Di Gragnano P.G.I 500g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €5.58/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fusilli 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Mexican Style Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Conchiglie 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Penne 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Barilla Pasta Spaghetti 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Amoy Straight To Wok Medium Noodles 2 x 150g (300g)
    SAVE €0.74

    Open Product Description
    SAVE €0.74
    €2.25
    €7.50/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Barilla Pasta Fusilli 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Boil in The Bag Easy Cook Rice 4 x 125g (500g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.69
    €3.38/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Long Grain Rice 1kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.19
    €1.19/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Egg Fried Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Spaghetti 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegetarian
    Koka Curry Flavour Oriental Instant Noodles 90g
    SAVE €0.60
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.00
    €22.22/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Barilla Pasta Penne Rigate 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Vegetarian
    Koka Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 90g
    SAVE €0.60
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.00
    €22.22/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bens Original Long Grain Rice 1kg
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €5.00
    €5.00/kg
    was €5.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Knorr Carbonara Pasta 155g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €16.13/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Easy Cook Rice 1kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €1.75/kg