Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Ambrosia Devon Custard 4 x 120g (480g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.55
    €9.48/kg
  • Vegetarian
    Ambrosia Rice Pudding 4 x 120g (480g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.55
    €9.48/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Canadian Maple Syrup 250ml
    Vegan

    Open Product Description
    €4.25
    €17.00/l
  • Vegetarian
    Ambrosia Special Edition Rice Pudding 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €6.25/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Hartley's No Added Sugar Strawberry Jelly 115g
    Buy 5 for €3
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 5 for €3
    €0.85
    €7.39/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bird's Ready To Serve Custard Carton 750g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.00
    €6.67/kg
  • Chivers Strawberry Flavour Jelly 2 x 135g (270g)

    Open Product Description
    €2.49
    €9.22/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Hartley's No Added Sugar Raspberry Jelly 115g
    Buy 5 for €3
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 5 for €3
    €0.85
    €7.39/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Chivers Strawberry Flavour Jelly 150g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.20
    €8.00/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Hartley's Strawberry Jelly 125g
    Buy 5 for €3
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 5 for €3
    €0.85
    €6.80/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Chivers Raspberry Flavour Jelly 150g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.20
    €8.00/kg
  • Bird's Custard 500g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.00
    €6.00/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Hartley's Strawberry Flavour Jelly Sugar Free Twin Pack 23g

    Open Product Description
    €1.19
    €0.05/g
  • Vegan
    Hartley's Jelly Orange Flavour 115g
    Buy 5 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 5 for €3
    €0.85
    €7.39/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Ambrosia My Mini Custard Lunchbox Snack Pots Multipack 6 x 55g
    SAVE €0.39
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €3.50
    €0.58 each
    was €3.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Ambrosia Light Low Fat & Reduced Sugar Custard Dessert Snack Pots 4 x 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.55
    €9.48/kg
  • Chivers Raspberry Flavour Jelly 2 x 135g (270g)

    Open Product Description
    €2.49
    €9.22/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Hartley's Jelly Blackcurrant Flavour 125g
    Buy 5 for €3
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 5 for €3
    €0.85
    €6.80/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Ambrosia Devon Custard Dessert Snack Pot 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.20
    €8.00/kg
  • Vegetarian
    Ambrosia Rice Pudding Dessert Snack Pot 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.20
    €8.00/kg
  • Chivers Strawberry Flavour Jelly 135g

    Open Product Description
    €1.45
    €10.74/kg
  • Gluten Free
    Chivers Blueberry & Blackcurrant Flavour Jelly 150g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €1.20
    €8.00/kg
  • Chivers 9 Cal Kiwi & Pomegranate Flavour Jelly 150g

    Open Product Description
    €1.20
    €8.00/kg
  • Chivers 9 Cal Mango & Pineapple Flavour Jelly 150g

    Open Product Description
    €1.20
    €8.00/kg
  • Chivers Real Dairy Cream 250g

    Open Product Description
    €3.29
    €13.16/kg
  • Hartley's Raspberry Flavour Jelly 2 x 11.5g (23g)

    Open Product Description
    €1.19
    €0.05/g
  • Vegetarian
    Ambrosia My Mini Reduced Sugar Custard Lunchbox Snack Pots Multipack 6 x 55g
    SAVE €0.39
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €3.50
    €10.61/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Chivers Strawberry Flavour Jelly 125g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €0.95
    €7.60/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Shamrock Pudding Rice 500g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.80
    €5.60/kg
  • Vegetarian
    Ambrosia Light Low Fat & Reduced Sugar Rice Pudding Dessert Can 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €6.25/kg