Ad: Brand Savers Knorr promotional banner featuring Knorr meal and stock products, with the message "Keep Them Coming Back For Knorr" and a forkful of spaghetti.
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    McDonnells The Original Curry Sauce 200g
    SAVE 25%
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €15.00/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bisto Gravy Granules 190g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.10
    €16.32/kg
  • Vegetarian
    Bisto Reduced Salt Gravy Granules 190g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.10
    €16.32/kg
  • Knorr Chicken Stock Pot 4x 28 g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.00
    €26.79/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Mayflower Chinese Style Medium Curry Sauce Mix 255g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.19
    €12.51/kg
  • Knorr Beef Stock Pot 4x 28 g
    Buy 2 for €4

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.00
    €26.79/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Knorr Vegetable Stock Pot 4x 28 g
    Buy 2 for €4
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.00
    €26.79/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Knorr Select Sauces Pepper Sauce 32g
    Buy 2 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.60
    €0.05/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    McDonnells Mild Curry Sauce 200g
    SAVE 25%
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €15.00/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Sea Salt Grinder 100g

    Open Product Description
    €1.50
    €15.00/kg
  • Vegetarian
    Bisto The Original Gravy Powder Mix 454g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €2.90
    €6.39/kg
    was €5.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Knorr Gluten Free Savoury Gravy 185g
    SAVE 25%
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €16.22/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bisto Best Beef Gravy Granules 230g

    Open Product Description
    €4.10
    €17.83/kg
  • Oxo 12 Beef Stock Cubes 71g

    Open Product Description
    €2.90
    €40.85/kg
  • Saxa Fine Salt 750g

    Open Product Description
    €2.55
    €3.40/kg
  • Bisto Chicken Gravy Granules 190g

    Open Product Description
    €3.10
    €16.32/kg
  • Schwartz Garlic Granules 50g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.40
    €0.07/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Knorr Select Sauces Mild Pepper Sauce 38g
    Buy 2 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.60
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Schwartz Ground Cinnamon 39g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.40
    €0.09/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Himalayan Pink Salt Grinder 100g

    Open Product Description
    €1.50
    €15.00/kg
  • Knorr Chicken Stock Pot 8x 28 g

    Open Product Description
    €5.19
    €23.17/kg
  • Vegan
    Knorr Red Wine Stock Pots 4x 26 g
    Buy 2 for €4
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.00
    €28.85/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Knorr Select Sauces Mushroom Sauce 40g
    Buy 2 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.59
    €0.04/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Maldon Sea Salt Flakes 250g

    Open Product Description
    €4.65
    €18.60/kg
  • Benson's Chinese Curry Sauce 200g

    Open Product Description
    €2.89
    €14.45/kg
  • Vegan
    Knorr Vegetable Stock Cubes 8x 10 g
    Buy 2 for €4
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €3.00
    €37.50/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bisto The Original Gravy Powder 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.15
    €15.75/kg
  • Saxa Ground White Pepper 25g

    Open Product Description
    €1.45
    €0.06/g
  • Erin Gravy Rich Original Gravy Mix 250g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.50
    €10.00/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Satay Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg