Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Knorr Carbonara Pasta 155g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €16.13/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Knorr Four Cheese Pasta 163g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €15.34/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Erin Golden Rice 120g

    Open Product Description
    €2.30
    €19.17/kg
  • Erin Curry Rice 120g

    Open Product Description
    €2.30
    €19.17/kg
  • Knorr Pesto Pasta 155g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €16.13/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Knorr Bolognese Pasta 160g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €15.63/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Knorr Curry Rice 73g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €2.40
    €32.88/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 11th Oct
  • Knorr Carbonara Pasta 63g
    Buy 4 for €5

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €2.40
    €38.10/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 11th Oct
  • Knorr Bolognese Pasta 60g
    Buy 4 for €5

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €2.40
    €40.00/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 11th Oct
  • Knorr Potato Bacon & Onion 51g
    Buy 4 for €5

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €2.40
    €47.06/kg
    Offer Valid: 25th Sep - 11th Oct