Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Koka the Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 4 x 85g (340g)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 4 x 85g (340g)
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Buldak Spicy Ramen Cup Hot Chicken Flavour 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Koka Curry Flavour Oriental Instant Noodles 90g
    SAVE €0.60
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.00
    €22.22/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Koka Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 90g
    SAVE €0.60
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.00
    €22.22/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    Open Product Description
    €1.20
    €14.12/kg
  • Vegetarian
    Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.20
    €14.12/kg
  • Koka Oriental Instant Noodles Spicy Chicken Flavour 70g

    Open Product Description
    €1.80
    €25.71/kg
  • McDonnells Super Noodles Tender Roast Chicken Flavour 4 x 85g (340g)

    Open Product Description
    €4.70
    €13.82/kg
  • Koka Oriental Instant Noodles Spicy Chicken Flavour 340g (4 x 85g)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Samyang Original Buldak Spicy Ramen Hot Chicken Flavour Cup 70g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €28.57/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 4 x 85g (340g)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Koka The Original Spicy Stir-Fried Oriental Instant Noodles 85g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.20
    €14.12/kg
  • Samyang Buldak Spicy Ramen Hot Chicken Flavour Cup 70g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €28.57/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • McDonnells Super Noodles Classic Curry Flavour 4 x 85g (340g)

    Open Product Description
    €4.70
    €13.82/kg
  • Mama Oriental Style Instant Noodles Hot & Spicy Flavour 90g
    SAVE €0.40

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.00
    €11.11/kg
    was €1.40
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mama Oriental Style Instant Noodles Kimchi Flavour 90g
    SAVE €0.40

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.00
    €11.11/kg
    was €1.40
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Koka Creamy Hot Chicken Flavor Instant Broad Noodles 95g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €31.58/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Koka Silk Gluten Free Instant Rice Fettuccine Chicken Flavour 70g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.19
    €31.29/kg
  • Koka Spicy Beef Flavor Instant Broad Noodles 95g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €3.00
    €31.58/kg
    was €3.80
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Koka Silk Gluten Free Instant Rice Fettuccine Curry Flavour 70g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.19
    €31.29/kg
  • Nissin Demae Ramen Chicken Instant Noodles 100g
    Buy 2 for €2

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.50
    €15.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Nissin Demae Ramen Spicy Instant Noodles 100g
    Buy 2 for €2
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.50
    €15.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Nissin Demae Ramen Beef Instant Noodles 100g
    Buy 2 for €2

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.50
    €15.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Nissin Soba Big Classic Instant Wok Style Noodles Pot 113g

    Open Product Description
    €3.75
    €33.19/kg
  • Nissin Demae Ramen Sesame Instant Noodles 100g
    Buy 2 for €2

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.50
    €15.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Nissin Soba Big Chilli Instant Wok Style Noodles Pot 115g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.75
    €32.61/kg
  • Nissin Soba Big Teriyaki Instant Wok Style Noodles Pot 113g

    Open Product Description
    €3.75
    €33.19/kg
  • New Product
    Buldak Spicy Ramen Hot Chicken Flavour 650g (130g x 5)
    SAVE €1.99
    New Product

    Open Product Description
    SAVE €1.99
    €7.00
    €10.77/kg
    was €8.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • New Product
    Buldak Hot Chicken Flavour Ramen 700g (140g x 5)
    SAVE €1.99
    New Product

    Open Product Description
    SAVE €1.99
    €7.00
    €10.00/kg
    was €8.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct