Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Bens Original Basmati Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Tilda Microwave Pure Basmati Rice 250g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.09
    €8.36/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Mexican Style Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Egg Fried Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Tilda Microwave Wholegrain Basmati Rice 250g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.09
    €8.36/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Golden Vegetable Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Long Grain Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Wholegrain Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Spicy Mexican Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholegrain & Red Quinoa 220g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.39
    €6.32/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Tilda Microwave Pilau Basmati Rice 250g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.09
    €8.36/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Wholegrain Spicy Mexican Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Pilau Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Microwave Rice Pouch Savoury Chicken Flavour 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Chinese Style Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bens Original Cajun Spiced Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Coconut, Chilli & Lemongrass Rice 250g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.75
    €7.00/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Tilda Microwave Egg Fried Rice 250g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €9.96/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Long Grain & Wild Rice 250g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.45
    €5.80/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Tilda Microwave Spicy Mexican Long Grain Rice 250g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €9.96/kg
  • Gluten Free
    Tilda Classics Sticky Rice 250g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €2.09
    €8.36/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Tilda Microwave Lime and Coriander Basmati Rice 250g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Tilda Microwave Coconut Basmati Rice 250g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €9.96/kg
  • Vegetarian
    Bens Original Wholegrain Golden Vegetable Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Tilda Microwave Hot Firecracker Basmati Rice 250g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €9.96/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Tilda Microwave Fragrant Jasmine Rice 250g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.09
    €8.36/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Rice Medley 250g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.45
    €5.80/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Tilda Wholegrain Basmati and Wild Rice 250g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/kg
  • Vegetarian
    Bens Original  Thai Jasmine Microwave Rice 220g
    Buy 2 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    €2.79
    €12.68/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Veetee Steam Sticky Rice 2 x 130g (260g)

    Open Product Description
    €2.50
    €9.62/kg