Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Roma No. 3 Spaghetti 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.00/kg
  • Vegetarian
    Roma No 29 Fusilli 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.00/kg
  • Vegetarian
    Roma No 55 Penne 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.00
    €4.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Bronze Die Rigatoni Pasta Di Gragnano P.G.I 500g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €5.58/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fusilli 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Conchiglie 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Penne 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Barilla Pasta Spaghetti 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Barilla Pasta Fusilli 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Spaghetti 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Barilla Pasta Penne Rigate 500g

    Open Product Description
    €2.50
    €5.00/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Italian Linguine Pasta 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Bronze Die Spaghetti 500g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €5.58/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Bronze Die Penne Rigate 500g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €5.58/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Lasagne Sheets 375g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €3.97/kg
  • Organic
    Bunalun Organic Wholegrain Fusilli 500g
    SAVE €0.65
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €5.00/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Pastificio Liguori Farfalle 500g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €5.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Roma Lasagne Flat Sheets No 209 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.99
    €7.96/kg
  • Vegetarian
    Roma No 55 Penne 1kg
    SAVE €0.87
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.87
    €2.62
    €2.62/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Roma No 3 Spaghetti 1kg
    SAVE €0.88
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.88
    €2.62
    €2.62/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Roma Fusilli No 107 1kg
    SAVE €0.87
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.87
    €2.62
    €2.62/kg
    was €3.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Pastificio Liguori Fusilli No.31 500g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.99
    €5.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Bunalun Organic Wholegrain Spaghetti 500g
    SAVE €0.49
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.00/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Spaghetti 1kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €2.49/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pappardelle 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €2.98/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Bronze Die Fusilli 500g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €2.79
    €5.58/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Macaroni 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.90
    €1.80/kg
  • Gluten Free
    Organic
    Vegan
    Profusion Organic Red Lentil Fusilli 250g
    Gluten Free
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    €4.75
    €19.00/kg
  • Sheridans Cheesemongers Rustichella d'Abruzzo Spaghetti 500g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €3.95
    €7.90/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct
  • Sheridans Cheesemongers Rustichella d'Abruzzo Penne Rigate 500g
    Buy 3 get Cheapest Free

    Open Product Description
    Buy 3 get Cheapest Free
    €4.20
    €8.40/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 31st Oct