Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g
    SAVE €1.65

    Open Product Description
    SAVE €1.65
    €6.50
    €5.42/kg
    was €8.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • CESAR® Senior Wet Dog Food Pouches Mixed Selection in Jelly 12 x 100g

    Open Product Description
    €12.00
    €10.00/kg
  • WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
    SAVE €1.65

    Open Product Description
    SAVE €1.65
    €6.50
    €5.42/kg
    was €8.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PEDIGREE Junior Puppy Wet Dog Food Mixed Selection In Jelly 12 x 100g Pouch

    Open Product Description
    €9.20
    €7.67/kg
  • PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Gravy 12 x 100g Pouch

    Open Product Description
    €9.20
    €7.67/kg
  • CESAR® Deliciously Fresh Dog Food Pouches Mixed Selection in Sauce 12 x 100g

    Open Product Description
    €12.00
    €10.00/kg
  • WINALOT Sunday Dinner Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
    SAVE €1.65

    Open Product Description
    SAVE €1.65
    €6.50
    €5.42/kg
    was €8.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • WINALOT Friday Suppers Mixed in Gravy Wet Dog Food 40x100g

    Open Product Description
    €20.00
    €5.00/kg
  • Cesar Creations Wet Dog Food Pouch Poultry,Beef,Lamb in Sauce 12 x 100g
    SAVE €2.50

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €9.50
    €7.92/kg
    was €12.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • WINALOT Meaty Chunks Senior Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
    SAVE €1.65

    Open Product Description
    SAVE €1.65
    €6.50
    €5.42/kg
    was €8.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Pedigree Adult Mixed Selection in Jelly 12 x 100g (1.2kg)

    Open Product Description
    €9.20
    €0.77 each
  • Naturo Natural Dog Food Mini Salmon with Rice & Vegetables Adult Dog 1-7 Years 150g

    Open Product Description
    €1.60
    €10.67/kg
  • Naturo Natural Dog Food Mini Small Breed Chicken with Potato & Vegetables Adult Dog 1-7 Years 150g

    Open Product Description
    €1.60
    €10.67/kg
  • Naturo Natural Dog Food Mini Small Breed Duck with Rice and Vegetables Adult Dog 1-7 Years 150g

    Open Product Description
    €1.60
    €10.67/kg
  • Naturo Natural Dog Food Turkey with Rice and Vegetables Senior Dog 8 Years+ 150g

    Open Product Description
    €1.60
    €10.67/kg
  • Naturo Natural Dog Food Puppy Chicken with Potato & Vegetables Puppy Dog 2-12 Months 150g

    Open Product Description
    €1.60
    €10.67/kg
  • Naturo Natural Dog Food Mini Small Breed Turkey with Rice and Vegetables Adult Dog 1-7 Years 150g

    Open Product Description
    €1.60
    €10.67/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Food Chunks in Jelly Meaty Selection Adult 12 x 100g (1.2kg)

    Open Product Description
    €3.99
    €3.33/kg
  • Dunnes Stores Classic Dog Food Chunks in Gravy Meaty Selection with Veg Adult 12 x 100g (1.2kg)

    Open Product Description
    €3.99
    €3.33/kg