Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • DP Dishwasher Salt Crystals 2kg

    Open Product Description
    €2.50
    €1.25/kg
  • Dunnes Stores Rinse Aid for Dishwasher 1 Litre

    Open Product Description
    €2.75
    €2.75/l
  • Finish Rinse & Shine Aid, Lemon, 400ml

    Open Product Description
    €6.00
    €15.00/l
  • Finish Dishwasher Cleaner 2x250ml Lemon

    Open Product Description
    €9.00
    €18.00/l
  • Finish Rinse & Shine Aid , Fresh, 400ml

    Open Product Description
    €6.00
    €15.00/l
  • Finish 3 x In-Wash-Cleaner tablets

    Open Product Description
    €7.50
    €2.50 each
  • Finish Dishwasher Deep Cleaner, Lemon, 250ml
    SAVE €2

    Open Product Description
    SAVE €2
    €4.00
    €16.00/l
    was €6.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Finish Dishwasher Deep Cleaner, Fresh, 250ml x2

    Open Product Description
    €9.00
    €18.00/l
  • Finish Dishwasher Deep Cleaner, Fresh, 250ml
    SAVE €2

    Open Product Description
    SAVE €2
    €4.00
    €16.00/l
    was €6.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Finish Dishwasher Freshener Lemon
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.50
    €0.13/g
    was €4.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Finish Rinse & Shine Aid, Lemon, 800ml
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €7.00
    €8.75/l
    was €8.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Finish Dishwasher Salt 2Kg

    Open Product Description
    €5.50
    €2.75/kg
  • Finish Rinse & Shine Aid, Fresh, 800ml
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €7.00
    €8.75/l
    was €8.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct