Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegan
    Dunnes Stores Canadian Maple Syrup 250ml
    Vegan

    Open Product Description
    €4.25
    €17.00/l
  • Chivers Real Dairy Cream 250g

    Open Product Description
    €3.29
    €13.16/kg
  • Vegan
    Clarks Original Maple Syrup Blended with Carob Fruit Syrup 180ml
    Vegan

    Open Product Description
    €2.50
    €13.89/l
  • Joey's Chocolate Flavoured Syrup 350g

    Open Product Description
    €2.45
    €7.00/kg
  • Organic
    Dunnes Stores Simply Better Organic Grade A Canadian Maple Syrup 250ml
    Organic

    Open Product Description
    €6.49
    €25.96/l
  • Dunnes Stores Simply Better Raspberry & Vanilla Coulis 185g
    SAVE €0.51

    Open Product Description
    SAVE €0.51
    €1.99
    €10.76/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Organic
    Vertmont Pure Organic Maple Syrup 250ml
    Organic

    Open Product Description
    €6.95
    €27.80/l
  • Organic
    Biona Organic Rice Syrup 350g
    Organic

    Open Product Description
    €5.90
    €16.86/kg
  • Organic
    Biona Organic Date Syrup 350g
    SAVE €1.44
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €1.44
    €3.35
    €9.57/kg
    was €4.79
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct