Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Ambrosia Devon Custard 4 x 120g (480g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.55
    €9.48/kg
  • Vegetarian
    Bird's Ready To Serve Custard Carton 750g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.00
    €6.67/kg
  • Bird's Custard 500g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.00
    €6.00/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Ambrosia My Mini Custard Lunchbox Snack Pots Multipack 6 x 55g
    SAVE €0.39
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €3.50
    €0.58 each
    was €3.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Ambrosia Light Low Fat & Reduced Sugar Custard Dessert Snack Pots 4 x 120g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.55
    €9.48/kg
  • Vegetarian
    Ambrosia Devon Custard Dessert Snack Pot 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.20
    €8.00/kg
  • Vegetarian
    Ambrosia My Mini Reduced Sugar Custard Lunchbox Snack Pots Multipack 6 x 55g
    SAVE €0.39
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €3.50
    €10.61/kg
    was €3.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Bird's Ready To Serve Low Fat Custard Carton 500g
    SAVE €0.75
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.00
    €6.00/kg
    was €3.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Ambrosia Light Low Fat & Reduced Sugar Custard Dessert Snack Pot 150g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.20
    €8.00/kg
  • Vegetarian
    Bird's Ready To Make Original Custard Powder Dessert Mix 350g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.85
    €8.14/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Custard 500g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.50
    €1.00/kg