Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    McDonnells The Original Curry Sauce 200g
    SAVE 25%
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €15.00/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Mayflower Chinese Style Medium Curry Sauce Mix 255g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.19
    €12.51/kg
  • Vegetarian
    Knorr Select Sauces Pepper Sauce 32g
    Buy 2 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.60
    €0.05/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    McDonnells Mild Curry Sauce 200g
    SAVE 25%
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €15.00/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Knorr Select Sauces Mild Pepper Sauce 38g
    Buy 2 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.60
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Knorr Select Sauces Mushroom Sauce 40g
    Buy 2 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.59
    €0.04/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Benson's Chinese Curry Sauce 200g

    Open Product Description
    €2.89
    €14.45/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Blue Dragon Satay Stir Fry Sauce 120g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €9.58/kg
  • Vegetarian
    McDonnells The Original Curry Sauce 82g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.90
    €23.17/kg
  • Erin Pepper Sauce 23g
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.00
    €0.04/g
    was €1.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    McDonnells Spice Bag Classic Flavour Takeaway Seasoning 40g
    SAVE €0.30
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €0.03/g
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    McDonnells Slimmers Curry Sauce 200g
    SAVE 25%
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €15.00/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Schwartz Roast Chicken gravy Mix 26g
    Buy 4 for €4

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.55
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Schwartz Creamy Pepper Sauce Mix 25g
    Buy 4 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.55
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Erin Meal Time Irish Country Stew Mix 39g

    Open Product Description
    €1.95
    €0.05/g
  • Erin Pepper Sauce 144g
    SAVE €1.15

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €2.50
    €17.36/kg
    was €3.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Erin Meal Time Savoury Mince Mix 43g

    Open Product Description
    €1.95
    €0.05/g
  • Vegetarian
    Mayflower Chinese Style Extra Hot Curry Sauce Mix 255g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.19
    €12.51/kg
  • Erin Meal Time Beef Casserole 40g

    Open Product Description
    €1.95
    €0.05/g
  • Vegan
    Schwartz Chilli Con Carne Recipe Mix 41g
    Buy 4 for €4
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €2.10
    €0.05/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Erin Meal Time Chicken Casserole Mix 36g

    Open Product Description
    €1.95
    €0.05/g
  • Gluten Free
    Vegetarian
    McDonnells Gluten Free Curry Sauce 50g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.89
    €0.04/g
  • Vegetarian
    McDonnells Mild Curry Sauce 50g
    SAVE €0.30
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.15
    €0.02/g
    was €1.45
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Knorr White Sauce 25g
    Buy 2 for €2
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €2
    €1.40
    €0.06/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Erin Meal Time Chicken Stirfry 44g

    Open Product Description
    €1.95
    €0.04/g
  • Gluten Free
    Vegetarian
    McDonnells The Original Curry Dip 2 x 100g (200g)
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €16.00/kg
  • Maggi Juicy Peppery Cajun Chicken Herbs and Spices Recipe Mix 38g
    Buy 2 for €2.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €2.50
    €1.90
    €0.05/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    McDonnells Chinese Curry Sauce 200g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.00
    €20.00/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    McDonnells Roast Gravy 50g
    SAVE €0.39
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €1.50
    €0.03/g
    was €1.89
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Erin Mushroom Sauce 25g
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €1.00
    €0.04/g
    was €1.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct