Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • New Product
    Henry Denny & Sons 4 Corned Beef Slices
    New Product

    Open Product Description
    €2.99
    €27.18/kg
  • Dunnes Stores 16 Corned Beef Slices 160g

    Open Product Description
    €1.44
    €9.00/kg
  • Dunnes Stores Irish Beef Roasted Topside 100g

    Open Product Description
    €3.29
    €32.90/kg
  • Dunnes Stores Irish Spiced Beef Eye of Round 100g

    Open Product Description
    €3.29
    €32.90/kg
  • Dunnes Stores Irish Corned Beef Eye of Round 100g

    Open Product Description
    €2.95
    €29.50/kg
  • Dunnes Stores Roast Irish Beef 100g

    Open Product Description
    €2.39
    €23.90/kg
  • Dunnes Stores Irish Beef New York Style Pastrami Wafer Thin 100g

    Open Product Description
    €2.39
    €23.90/kg
  • Dunnes Stores Peppered Irish Beef 100g

    Open Product Description
    €2.39
    €23.90/kg