Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Sauce 354ml

    Open Product Description
    €5.40
    €15.25/l
  • Frank's RedHot Wings Buffalo Sauce 354ml

    Open Product Description
    €5.40
    €15.25/l
  • Heinz Thai Style Sweet Chilli Dipping Sauce 495g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €4.60
    €11.50/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Classic Barbecue Sauce 480g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.25/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Sweet Barbecue Sauce 500g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.00/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Nando's Medium Peri-Peri Sauce 125g
    SAVE €1.22
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.22
    €2.48
    €19.84/kg
    was €3.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Mama Bear Tomato Ketchup 330g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.99
    €12.09/kg
  • Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml

    Open Product Description
    €5.29
    €12.30/l
  • Vegetarian
    Heinz Morley's Fried Chicken sauce 400mL
    Buy 2 for €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €4.60
    €11.50/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Nando's Medium Peri-Peri Sauce 500g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.89
    €13.78/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Taste of Goodness Taco Sauce 220ml
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €12.68/l
  • Bull's-Eye Original BBQ Sauce 355g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.70
    €10.42/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Nando's Lemon & Herb Peri-Peri Sauce 125g
    SAVE €1.22
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.22
    €2.47
    €19.76/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Taste of Goodness Garlic Mayo 220ml
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €12.68/l
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Taste of Goodness South West Sauce 220ml
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €12.68/l
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Nando's Hot Peri-Peri Sauce 500g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.89
    €13.78/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Nando's Hot Peri-Peri Sauce 125g
    SAVE €1.22
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.22
    €2.48
    €19.84/kg
    was €3.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Nando's Garlic Peri-Peri Sauce 125g
    SAVE €1.22
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.22
    €2.47
    €19.76/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Sweet Baby Ray's Barbecue Sauce 510g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €5.50
    €10.78/kg
  • Mississippi Original Barbecue Sauce 440ml

    Open Product Description
    €3.89
    €7.63/kg
  • Vegetarian
    Chef Smokey BBQ Sauce 385g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.50
    €9.09/kg
  • Vegetarian
    HP Original Woodsmoke Barbecue Sauce 465g
    Buy 2 for €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €4.60
    €9.89/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Sweet Baby Ray's Honey Barbecue Sauce 510g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €5.50
    €10.78/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Hoisin Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Chipotle Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Sticky BBQ Sauce 290g

    Open Product Description
    €2.50
    €8.62/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Harissa Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Sweet Chilli Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Soy & Ginger Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Gluten Free
    New Product
    Vegetarian
    Dunnes Stores Hot Sauce 250g
    Gluten Free
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €7.00/kg