Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Duck Deep Action Toilet Cleaner Liquid Coastal Pine 750ml
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.00
    €2.67/l
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Duck Biodegradable Toilet Cleaner Liquid Ocean Splash 750ml
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.00
    €2.67/l
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Harpic 100% Limescale Remover Original

    Open Product Description
    €3.25
    €4.33/l
  • Harpic Power Plus 10X Clean and Protect Original 750ml

    Open Product Description
    €3.25
    €4.33/l
  • Harpic Power Plus 10X Clean and Protect Citrus 750ml

    Open Product Description
    €3.25
    €4.33/l
  • Harpic Active Fresh Mountain Pine 750ml
    SAVE €0.85

    Open Product Description
    SAVE €0.85
    €2.50
    €3.33/l
    was €3.35
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Harpic Power Plus Deep Clean Tabs Original

    Open Product Description
    €5.25
    €0.88 each
  • Duck Toilet Fresh Disc Holder & Refill Lime 36ml

    Open Product Description
    €4.65
    €0.13/ml
  • Harpic Active Fresh Sunshine Rituals Limited Edition 750ml
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.50
    €3.33/l
    was €2.80
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Domestos Power Fresh Toilet Gel Lime Fresh 750 ml
    SAVE €1.50

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    €3.00
    €4.00/l
    was €4.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Domestos Power Fresh Floral Fresh Toilet Gel 750 ml
    SAVE €1.50

    Open Product Description
    SAVE €1.50
    €3.00
    €4.00/l
    was €4.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Domestos Power Foam Citrus Blast Toilet & Bathroom Cleaner Spray 450 ml
    SAVE €0.25

    Open Product Description
    SAVE €0.25
    €3.00
    €6.67/l
    was €3.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Domestos Power Foam Arctic Fresh Toilet & Bathroom Cleaner Spray 450 ml
    SAVE €0.25

    Open Product Description
    SAVE €0.25
    €3.00
    €6.67/l
    was €3.25
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    Lilly's Eco Clean Toilet Cleaning Solution 750ml
    Vegan

    Open Product Description
    €5.65
    €7.53/l
  • Ecover Fast Action Toilet Cleaner, Pine & Mint 0.75L

    Open Product Description
    €3.99
    €5.32/l
  • Ecover Power Toilet Cleaner, Lemon & Orange 0.75L

    Open Product Description
    €5.35
    €7.13/l