Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Coins Net 70 g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €35.71/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Kinder Surprise Large Milk Chocolate Egg With Toy 100g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €9.00
    €90.00/kg
  • Vegetarian
    Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 100g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €5.50
    €55.00/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 5 x 50g
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    €5.00
    €0.10/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
    Seasonal Availability
  • Kinder Milk Chocolate Christmas Santa Gift 110g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €4.00
    €36.36/kg
    Seasonal Availability
  • Kinder Surprise Milk Chocolate Santa Christmas Gift With Toy 75g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €4.00
    €53.33/kg
    Seasonal Availability
  • Vegan
    Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Giant Tube 115g
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec
    €2.50
    €21.74/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegan
    Rowntree’s Jelly Tots Sweets Giant Tube 115g
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec
    €2.50
    €21.74/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Milk Chocolate Teddy Crispy Bites Bag 120g
    SAVE €1
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1
    €4.50
    €37.50/kg
    was €5.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 100g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.50
    €55.00/kg
  • Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts 73 g
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.00
    €27.40/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Santa Christmas Milk Chocolate 125g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €5.50
    €44.00/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Christmas Milk Chocolate Mini Truffles Bag 80g
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    €4.50
    €45.00/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Santa Sleigh Christmas Milk Chocolate 5 x 50g
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    €5.00
    €0.10/g
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Gold Reindeer Christmas Milk Chocolate 100g
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €5.50
    €55.00/kg
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Snowballs Milk Chocolate 70g
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    €5.00
    €71.43/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
    Seasonal Availability
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Christmas Puds Multipack 175g (5 x 35g)
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €4.50
    €25.71/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Kinder Chocolate Hollow Santa Figure 55g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €3.00
    €54.55/kg
    Seasonal Availability
  • Cadbury Dairy Milk Christmas Chocolate Buttons Tube 72g
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec
    €2.50
    €34.72/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    M&M's Christmas Mini Santa Chocolate Bag 55g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.50
    €42.37/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Maltesers Mini Reindeer Gingerbread Chocolate Christmas Treats Bag 59g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.95
    €50.00/kg
  • Bassetts Liquorice Allsorts Candy 300g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €6.00
    €15.00/kg
    Seasonal Availability
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 300g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €6.00
    €20.00/kg
    Seasonal Availability
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Hollow Santa 90 g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €4.00
    €44.44/kg
    Seasonal Availability
  • Maynards Wine Gums Candy 300g
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Order Until 17th Dec
    €6.00
    €15.00/kg
    Seasonal Availability
  • Smarties Milk Chocolate Giant Tube 120g
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec
    €2.50
    €20.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Smarties White Chocolate Giant Tube 120g
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec
    €2.50
    €20.83/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Milkybar Buttons White Chocolate Giant Tube 80g
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €4
    Order Until 17th Dec
    €2.50
    €31.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 31st Jan
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Teddy Christmas Milk Chocolate 200g
    SAVE €1.25
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.25
    €8.75
    €43.75/kg
    was €10.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
    Seasonal Availability
  • Vegetarian
    Lindt Lindor Assorted Mini Truffles 80g
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €8
    Order Until 17th Dec
    €4.50
    €56.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
    Seasonal Availability