Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Cadbury Dairy Milk Christmas Chocolate Advent Calendar 90g

    Open Product Description
    €5.00
    €55.56/kg
  • Vegetarian
    Kinnerton Paw Patrol Advent Calendar 40g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €0.06/g
  • Vegetarian
    Kinnerton Peppa Pig Advent Calendar 40g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €0.06/g
  • Vegetarian
    Lindt Christmas Chocolate Advent Calendar 160g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €11.00
    €68.75/kg
  • Vegetarian
    Lindt Teddy AR Chocolate Advent Calendar 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €20.00
    €80.00/kg
  • Lindt LINDOR Asstd Gold Advent Calendar 233g

    Open Product Description
    €16.50
    €70.82/kg