Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Cadbury Snack Sandwich Chocolate Bar 110g
    Buy 2 for €5

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €4.35
    €39.55/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.75
    €22.64/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 13th Oct
  • Cadbury Twirl Milk Chocolate 5 Pack Multipack 107.5 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €23.36/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
    SAVE €0.51

    Open Product Description
    SAVE €0.51
    €1.49
    €16.56/kg
    was €2.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x26.1g) 104.4 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €24.04/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Starbar Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x37g) 148 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €16.89/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 108.8 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €22.98/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 4 Pack Multipack 148 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €16.89/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x27.75g) 111 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €26.37/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Boost Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x31.5g) 126 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €19.84/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x38.3g) 153.2 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €16.34/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €38.19/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €38.19/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Flake Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x20g) 80 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €31.25/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Curly Wurly Chocolate Bar 4 Pack Multipack 86g (4 x 21.5g)
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €31.98/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x32g) 128 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €16.45/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 78g (4 x 19.5g)
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €35.26/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Kinder Crispy 5 x 34g (170g)

    Open Product Description
    €4.00
    €23.53/kg
  • Cadbury Snack Chocolate Shortcake Biscuit 100g

    Open Product Description
    €2.25
    €22.50/kg
  • Smarties Milk Chocolate Tube 4 Pack Multipack 136g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.95
    €14.34/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 29th Sep
  • Kinder Bueno Classic Milk & Hazelnuts Bueno Bars 5 x 43g

    Open Product Description
    €4.35
    €20.23/kg
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons 4 Pack Multipack 57.6g (4 x 14.4g)
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.75
    €48.25/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • HARIBO Starmix Minis Fruit & Cola Flavour Jelly & Foam Sweets 11 x 16g Fun Size Bags Multipack 176g

    Open Product Description
    €2.65
    €15.06/kg
  • Vegetarian
    Rolo Milk Chocolate & Caramel Tube 4 Pack Multipack 166.4g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.95
    €11.72/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 29th Sep
  • Yorkie Milk Chocolate Bar 3 Pack Multipack 138g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.95
    €14.13/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 29th Sep
  • Vegetarian
    KitKat Chunky Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 160g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.95
    €12.19/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 29th Sep
  • Vegetarian
    KitKat 2 Finger Caramel Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g
    Buy 2 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €5
    €3.75
    €22.64/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 13th Oct
  • Vegetarian
    Milkybar White Chocolate Bar 4 Pack Multipack 100g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.95
    €19.50/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 29th Sep
  • Cadbury Double Decker Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x37.3g) 149.2 g
    SAVE €1.40

    Open Product Description
    SAVE €1.40
    €2.50
    €16.76/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Aero Bubbly Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 108g
    HALF PRICE
    Vegetarian

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.95
    €18.06/kg
    was €3.90
    Offer Valid: 21st Sep - 29th Sep