Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 180 g

    Open Product Description
    €4.30
    €23.89/kg
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 110 g
    SAVE €0.65

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €22.73/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury &More Biscoff Chocolate Bar 195 g

    Open Product Description
    €4.95
    €25.38/kg
  • Cadbury Marvellous Creation Jelly Popping Candy Shells Chocolate Bar 160 g

    Open Product Description
    €4.30
    €26.88/kg
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180 g

    Open Product Description
    €4.30
    €23.89/kg
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 180 g

    Open Product Description
    €4.30
    €23.89/kg
  • Cadbury &More Nutty Praline Crisp Chocolate Bar 180 g

    Open Product Description
    €4.95
    €27.50/kg
  • Milka Alpine Milk Chocolate Bar 90g

    Open Product Description
    €2.50
    €27.78/kg
  • Cadbury Bournville Chocolate Bar 180 g

    Open Product Description
    €4.30
    €23.89/kg
  • Milka Happy Cow Milk & White Chocolate Bar 90g

    Open Product Description
    €2.50
    €27.78/kg
  • Vegetarian
    Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
    SAVE €1.35
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.35
    €3.50
    €35.00/kg
    was €4.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120 g
    SAVE €0.65

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €20.83/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury &More Caramel Nut Crunch Chocolate Bar 200 g

    Open Product Description
    €4.95
    €24.75/kg
  • Milka Milk With Daim Pieces Chocolate Tablet 90g

    Open Product Description
    €2.50
    €27.78/kg
  • Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180 g

    Open Product Description
    €4.30
    €23.89/kg
  • Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g

    Open Product Description
    €4.00
    €44.44/kg
  • Vegetarian
    Aero Milk Chocolate Sharing Bar 90g
    ONLY €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €22.22/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g
    SAVE €0.65

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €20.83/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar 110 g
    SAVE €0.65

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €22.73/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
    SAVE €1.35
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.35
    €3.50
    €35.00/kg
    was €4.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Biscuit Chocolate Bar 105 g
    SAVE €0.65

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €23.81/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Milkybar White Chocolate Sharing Bar 90g
    ONLY €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €22.22/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Toblerone Chocolate with Honey & Almond Nougat Gift Bar 340 g

    Open Product Description
    €8.00
    €23.53/kg
  • Cadbury Fruit and Nut Chocolate Bar 180 g

    Open Product Description
    €4.30
    €23.89/kg
  • Green & Black's 70% dark chocolate Organic block 90 g

    Open Product Description
    €4.00
    €44.44/kg
  • Vegetarian
    Aero Peppermint Chocolate Sharing Bar 90g
    ONLY €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €2
    €2.00
    €22.22/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g
    SAVE €0.86
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.86
    €3.99
    €39.90/kg
    was €4.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Lindt Excellence Dark 78% Cocoa Chocolate Bar 100g
    SAVE €1.35
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.35
    €3.50
    €35.00/kg
    was €4.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120 g
    SAVE €0.65

    Open Product Description
    SAVE €0.65
    €2.50
    €20.83/kg
    was €3.15
    Offer Valid: 22nd Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Lindt Excellence Dark Mint Chocolate Bar 100g ​
    SAVE €1.35
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.35
    €3.50
    €35.00/kg
    was €4.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct