Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • HARIBO Tangfastics 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • HARIBO Starmix Fruit & Cola Flavour Jelly & Foam Sweets Sharing Bag 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes 110g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €1.50
    €13.64/kg
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • HARIBO Supermix Fruit & Milk Flavoured Jelly & Foam Sweets Sharing Bag 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • Swizzels Squashies Original Raspberry & Milk 120g
    SAVE €0.19

    Open Product Description
    SAVE €0.19
    €1.10
    €9.17/kg
    was €1.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g
    ONLY €1.42
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €1.42
    €1.42
    €9.93/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • HARIBO Starmix Minis Fruit & Cola Flavour Jelly & Foam Sweets 11 x 16g Fun Size Bags Multipack 176g

    Open Product Description
    €2.65
    €15.06/kg
  • Vegan
    Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g
    ONLY €1.42
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €1.42
    €1.42
    €9.47/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • The Natural Confectionery Co. Dino Mix 110g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €1.50
    €13.64/kg
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • The Natural Confectionery Co. Sour Squirms 110g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €1.50
    €13.64/kg
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • HARIBO Share the Happy Multipack Bag 176g

    Open Product Description
    €2.65
    €15.06/kg
  • Dunnes Stores Fruit Jellies 200g

    Open Product Description
    €1.50
    €7.50/kg
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g
    ONLY €1.42

    Open Product Description
    ONLY €1.42
    €1.42
    €9.47/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • HARIBO Happy Cola 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • Vegan
    Rowntree's Pick & Mix Sweets Sharing Bag 150g
    ONLY €1.42
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €1.42
    €1.42
    €9.47/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Jelly Babies 200g

    Open Product Description
    €1.50
    €7.50/kg
  • HARIBO Twin Snakes Fruit Flavour Gum Jelly Sweets Sharing Bag 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • HARIBO Goldbears Jelly Fruit Flavour Sweets Sharing Bag 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • Vegan
    Rowntree's Fruit Gums Sweets Sharing Bag 150g
    ONLY €1.42
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €1.42
    €1.42
    €9.47/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 105g
    Buy 3 for €4

    Open Product Description
    Buy 3 for €4
    €2.00
    €19.05/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Swizzels Squashies Sour Cherry & Apple 120g
    SAVE €0.19

    Open Product Description
    SAVE €0.19
    €1.10
    €9.17/kg
    was €1.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • HARIBO Wine Gums Fruit Flavour Jelly Sweets Sharing Bag 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • Ritchie's Soft Fruit Jellies

    Open Product Description
    €1.89
    €18.90/kg
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 110g
    SAVE €0.25

    Open Product Description
    SAVE €0.25
    €1.00
    €9.09/kg
    was €1.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • HARIBO Jelly Babies 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • Vegetarian
    HARIBO Giant Strawbs Strawberry Flavour Chewy Jelly Sweets Sharing Bag 140g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • The Natural Confectionery Co. Sour Splash Jelly 110g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €1.50
    €13.64/kg
    was €1.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Swizzels Squashies Strawberry & Cream 120g
    SAVE €0.19

    Open Product Description
    SAVE €0.19
    €1.10
    €9.17/kg
    was €1.29
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • MAOAM Stripes Fruit & Cola Flavour Chewy Sweets Sharing Bag 140g

    Open Product Description
    €1.25
    €8.93/kg
  • Rowntree's Randoms Juicers Sweets Sharing Bag 140g
    ONLY €1.42

    Open Product Description
    ONLY €1.42
    €1.42
    €10.14/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct