Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Valio Profeel Protein Milkshake Chocolate Flavour 250ml

    Open Product Description
    €1.99
    €7.96/l
  • Valio Profeel Protein Milkshake Strawberry Ice Cream Flavour 250ml

    Open Product Description
    €1.99
    €7.96/l
  • Vegetarian
    Café Sol Green Vit D3 Shot 100ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.95
    €19.50/l
  • Deposit Fee
    Organic
    Dunnes Stores Simply Better Organic Mint & Lemon Water Kefir 330ml
    Deposit Fee
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €9.06/l
    + €0.15 Deposit
  • Deposit Fee
    Organic
    Dunnes Stores Simply Better Organic Lemongrass & Ginger Water Kefir 330ml
    Deposit Fee
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €9.06/l
    + €0.15 Deposit
  • Deposit Fee
    Organic
    Dunnes Stores Simply Better Organic Chilli & Ginger Water Kefir 330ml
    Deposit Fee
    Organic

    Open Product Description
    €2.99
    €9.06/l
    + €0.15 Deposit
  • Organic
    Vegan
    Karma Kombucha Ginger 500ml
    SAVE €1
    Organic
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.99
    €7.98/l
    was €4.99
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Vegan
    Karma Kombucha Pomegranate 500ml
    SAVE €1
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.99
    €7.98/l
    was €4.99
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Synerchi Kombucha Pear with Matcha Tea Lightly Sparkling 330ml
    SAVE €0.75
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.00
    €9.09/l
    was €3.75
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    SynerChi Kombucha Oranges & Lemon Lightly Sparkling 330ml
    SAVE €0.75
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.00
    €9.09/l
    was €3.75
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    SynerChi Kombucha Raspberry & Rosehip Lightly Sparkling 330ml
    SAVE €0.75
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.00
    €9.09/l
    was €3.75
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    SynerChi Kombucha Ginger & Lemongrass Lightly Sparkling 330ml
    SAVE €0.75
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.00
    €9.09/l
    was €3.75
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    SynerChi Kombucha Coconut & Pineapple 330ml
    SAVE €0.75
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €3.00
    €9.09/l
    was €3.75
    Offer Valid: 1st Sep - 6th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    SynerChi Water Kefir Yuzu Lemon with Mint 330ml
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.99
    €12.09/l
  • Gluten Free
    Vegan
    SynerChi Water Kefir Strawberry with Rhubarb 330ml
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.99
    €12.09/l