Ad: Back to School Activia promotional banner featuring Activia Gut Health products and kefir drinks, encouraging shoppers to start a 2-week gut health challenge.
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Authentic Greek Yogurt 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €5.56/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Strawberry Yogurt 90g
    Buy 3 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2
    €0.75
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.00
    €6.72/kg
  • Yoplait Skyr Natural 850g

    Open Product Description
    €2.99
    €3.52/kg
  • Vegetarian
    Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Balls
    Buy 4 for €4
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €4
    €1.19
    €9.60/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
    SAVE €1.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €4.50
    €3.75/kg
    was €5.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Fage Total 0% Fat Greek Recipe Strained Yoghurt 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.55
    €10.11/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
    SAVE €1.84
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.84
    €5.95
    €6.26/kg
    was €7.79
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Double Choc 169g
    SAVE €0.24
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €1.75
    €10.36/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Benecol Strawberry 405g (6 x 67.5g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.79
    €14.30/kg
  • Vegetarian
    Muller Corner Chocolate Digestive and Strawberry Shortcake Yogurts
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.09
    €6.84/kg
  • Vegetarian
    Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
    SAVE €1.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €4.50
    €3.75/kg
    was €5.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Lindahls Kvarg Raspberry Flavoured 150g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Yoplait Skyr Natural 450g
    Buy 2 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €4.50
    €2.69
    €5.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Yakult Original 8 x 65ml (520ml)
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €8.27/l
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Authentic Greek Yogurt 450g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.50
    €5.56/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Glenisk Superior Organic Natural Greek Style Yogurt 500g
    SAVE €0.24
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €2.75
    €5.50/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Lindahls Kvarg White Chocolate Flavour 150g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Lindahls Kvarg Vanilla 150g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Liberté Greek Recipe Strained Yogurt 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €5.98/kg
  • Vegetarian
    Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Strawberry 169g
    SAVE €0.24
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €1.75
    €10.36/kg
    was €1.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Benecol Blueberry 6 x 67.5g (405g)
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.79
    €14.30/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Banana Yogurt 90g
    Buy 3 for €2
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €2
    €0.75
    €8.33/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Lindahls Kvarg Stracciatella 150g
    Buy 4 for €5
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 4 for €5
    €1.49
    €9.93/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Activia Fibre Cereals Low Fat Breakfast Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
    Buy 2 for €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.79
    €8.24/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre

    Open Product Description
    €3.75
    €3.75/l
  • Vegetarian
    Liberté Greek Recipe Strained Yogurt 800g
    Buy 2 for €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €4.99/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Graham's The Family Dairy Protein 25g Strawberry 200g
    Buy 2 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €3
    €1.99
    €9.95/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Organic
    Vegetarian
    Glenisk Bio Organic Low Fat Vanilla Live Yogurt 450g
    SAVE €0.50
    Gluten Free
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €1.99
    €4.42/kg
    was €2.49
    Offer Valid: 23rd Sep - 30th Sep
  • Yoplait Skyr Vanilla 450g
    Buy 2 for €4.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €4.50
    €2.69
    €5.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct