Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegan
    Violife Original Slices Vegan Cheese Alternative 175g
    ONLY €2.75
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    ONLY €2.75
    €2.75
    €15.71/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Violife Original Creamy Cream Cheese Alternative
    SAVE €0.35
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.35
    €2.65
    €17.67/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Violife Mozzarella Flavour Grated 200g
    SAVE €0.99
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €3.00
    €15.00/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Violife Smoked Flavour Slices 200g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.49
    €22.45/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Plant Based Grated Cheddar Style 150g
    Vegan

    Open Product Description
    €1.99
    €13.27/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Violife Prosociano Wedge 150g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €6.99
    €46.60/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian
    Violife Cheddar Flavour Slices 200g
    Gluten Free
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €24.95/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Violife Epic Cheddar Cheese Alternative 200g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €4.99
    €24.95/kg