Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Dunnes Stores My Family Favourites Cat Food with Salmon Pâté 100g

    Open Product Description
    €0.40
    €4.00/kg
  • SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food with Salmon Jelly 85g Tray
    Buy 5 for €5

    Open Product Description
    Buy 5 for €5
    €1.15
    €13.53/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food with Chicken in Gravy 85g Tray
    Buy 5 for €5

    Open Product Description
    Buy 5 for €5
    €1.15
    €13.53/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Sheba Sauce Collection with Turkey in White Sauce 85g
    Buy 5 for €5

    Open Product Description
    Buy 5 for €5
    €1.15
    €13.53/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • SHEBA® Classics Adult Cat Food with Chicken in Terrine 85g Tray
    Buy 5 for €5

    Open Product Description
    Buy 5 for €5
    €1.15
    €13.53/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores My Family Favourites Cat Food with Chicken Pâté 100g

    Open Product Description
    €0.40
    €4.00/kg
  • FELIX Soup Time Tender Strips Fish Selection Wet Cat Food 6x48g

    Open Product Description
    €3.00
    €10.71/kg
  • GOURMET Gold Savoury Cake Chicken Wet Cat Food 85g

    Open Product Description
    €1.15
    €13.53/kg
  • GOURMET Revelations Mousse Chicken Wet Cat Food 4x57g
    SAVE €1.20

    Open Product Description
    SAVE €1.20
    €3.00
    €13.16/kg
    was €4.20
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • GOURMET Gold Chunks in Gravy Salmon and Chicken Wet Cat Food 85g

    Open Product Description
    €1.15
    €13.53/kg
  • GOURMET Gold Savoury Cake Tuna Wet Cat Food 85g

    Open Product Description
    €1.15
    €13.53/kg
  • GOURMET Gold Chunks in Gravy Chicken and Liver Wet Cat Food 85g

    Open Product Description
    €1.15
    €13.53/kg
  • GOURMET Revelations Mousse Salmon Wet Cat Food 4x57g
    SAVE €1.20

    Open Product Description
    SAVE €1.20
    €3.00
    €13.16/kg
    was €4.20
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • GOURMET Gold Pate Ocean Fish Wet Cat Food 85g

    Open Product Description
    €1.15
    €13.53/kg
  • GOURMET Revelations Fine Cuts in Jelly Chicken Wet Cat Food 4x57g
    SAVE €1.20

    Open Product Description
    SAVE €1.20
    €3.00
    €52.63/kg
    was €4.20
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • GOURMET Revelations Fine Cuts in Jelly Salmon Wet Cat Food 4x57g
    SAVE €1.20

    Open Product Description
    SAVE €1.20
    €3.00
    €52.63/kg
    was €4.20
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Sheba Nature's Collection in Gravy 85g
    Buy 5 for €5

    Open Product Description
    Buy 5 for €5
    €1.15
    €13.53/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Lily's Kitchen Shredded Fillets in Broth Multipack 8x70g

    Open Product Description
    €11.95
    €21.34/kg