Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 40x85g
    Buy 2 for €40

    Open Product Description
    Buy 2 for €40
    €25.50
    €7.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores My Family Favourites Cat Food Meaty Selection in Jelly 12 x 100g (1.2kg)

    Open Product Description
    €3.60
    €3.00/kg
  • FELIX Original Farm Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    Open Product Description
    €6.45
    €6.40/kg
  • GOURMET Mon Petit Intense Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g

    Open Product Description
    €3.69
    €12.30/kg
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 40x85g
    Buy 2 for €40

    Open Product Description
    Buy 2 for €40
    €25.50
    €7.50/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Original Mixed Selection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    Open Product Description
    €6.45
    €6.40/kg
  • GOURMET Mon Petit Intense Cod, Sardine, Salmon Wet Cat Food 6x50g

    Open Product Description
    €3.69
    €12.30/kg
  • WHISKAS 1+ Cat Pouches with Chicken in Jelly 85g

    Open Product Description
    €1.00
    €11.76/kg
  • FELIX Original Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    Open Product Description
    €6.45
    €6.40/kg
  • FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.49

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €6.50
    €6.37/kg
    was €7.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.49

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €6.50
    €6.37/kg
    was €7.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.49

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €6.50
    €6.37/kg
    was €7.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.49

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €6.50
    €6.37/kg
    was €7.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Doubly Delicious Senior 7+ Countryside Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.60

    Open Product Description
    SAVE €1.60
    €6.50
    €6.37/kg
    was €8.10
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX As Good As it Looks Kitten Mixed in Jelly Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.60

    Open Product Description
    SAVE €1.60
    €6.50
    €6.37/kg
    was €8.10
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Tasty Shreds Farm Selection in Gravy Wet Cat Food 12x80g

    Open Product Description
    €8.55
    €8.91/kg
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Succulent Selection Gravy 12x85g Pouch
    SAVE €2.50

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €8.50
    €8.33/kg
    was €11.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Meat in Jelly Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.60

    Open Product Description
    SAVE €1.60
    €6.50
    €6.37/kg
    was €8.10
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food Fish Selection in Jelly 12 x 85g Pouch
    SAVE €2.50

    Open Product Description
    SAVE €2.50
    €8.50
    €8.33/kg
    was €11.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PURINA ONE Selective Palate Mini Filets in Gravy (Chicken, Beef, Turkey & Duck) Wet Cat Food 8x85g

    Open Product Description
    €7.15
    €10.51/kg
  • Sheba Fresh & Fine in Gravy 6 x 50g

    Open Product Description
    €4.49
    €14.97/kg
  • SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Tuna & Salmon in Jelly 6x50g Pouches

    Open Product Description
    €4.49
    €14.97/kg
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Jelly Country Medley (Turkey,Trout,Duck,Game) Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €2.39

    Open Product Description
    SAVE €2.39
    €8.00
    €7.84/kg
    was €10.39
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Tasty Shreds Fish Selection in Gravy Wet Cat Food 12x80g

    Open Product Description
    €8.55
    €8.91/kg
  • WHISKAS 1+ DUO Surf & Turf Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
    SAVE €2.29

    Open Product Description
    SAVE €2.29
    €7.50
    €7.35/kg
    was €9.79
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Chef's Collection (Turkey,Tuna,Duck,Lamb) Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €2.39

    Open Product Description
    SAVE €2.39
    €8.00
    €7.84/kg
    was €10.39
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • FELIX Doubly Delicious Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €1.49

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €6.50
    €6.37/kg
    was €7.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • PURINA ONE Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g

    Open Product Description
    €6.90
    €10.15/kg
  • GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Collection Wet Cat Food 12x85g
    SAVE €2.39

    Open Product Description
    SAVE €2.39
    €8.00
    €7.84/kg
    was €10.39
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Sheba Fresh & Fine in Gravy 6 x 50g

    Open Product Description
    €4.49
    €14.97/kg