Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dairygold Original 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.99
    €8.79/kg
  • Vegetarian
    Kerrygold Spreadable 400g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.99
    €9.98/kg
  • Vegetarian
    Dairygold Original 908g
    SAVE €1.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.49
    €5.50
    €6.06/kg
    was €6.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dairygold Original 227g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.39
    €10.53/kg
  • Vegetarian
    Kerrymaid 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.59
    €5.70/kg
  • Vegetarian
    Connacht Gold Spreadable Butter Blended with Rapeseed Oil 400g
    SAVE €0.59
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.59
    €3.60
    €9.00/kg
    was €4.19
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Gold Spread 454g
    Buy 3 for €3
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.65
    €3.63/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dairymaid Premium Spread 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €5.48/kg
  • Vegetarian
    Dairymaid Buttery Spread 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €4.98/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Taste of Butter 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.09
    €2.18/kg