Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Dairygold Lighter 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.99
    €8.79/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Flora Lighter Butter Alternative With Natural Ingredients 450g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.50
    €7.78/kg
  • Vegetarian
    Kerry Low Low Original 454g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.51/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    ProActiv Light Alternative to Spreadable Butter 450g
    SAVE €2
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €2
    €4.00
    €8.89/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Flora Original Butter Alternative With Natural Ingredients 450g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.50
    €7.78/kg
  • Vegan
    ProActiv Light Alternative to Spreadable Butter 250g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.50
    €14.00/kg
  • Vegetarian
    Benecol Buttery Taste 500g
    ONLY €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €6
    €6.00
    €12.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Kerry LowLow Original 1kg
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.99
    €4.99/kg
  • Vegan
    ProActiv Buttery Taste Alternative to Spreadable Butter 450g
    SAVE €2
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €2
    €4.00
    €8.89/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Connacht Gold Softer Butter 227g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €13.17/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Flora Buttery Butter Alternative With Natural Ingredients 450g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €3.50
    €7.78/kg
  • Vegetarian
    Golden Olive 454g
    SAVE €0.49
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.49
    €2.50
    €5.51/kg
    was €2.99
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Benecol Light 500g
    ONLY €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €6
    €6.00
    €12.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Kerry Low Low Gold 454g
    SAVE €0.69
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.69
    €2.50
    €5.51/kg
    was €3.19
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    ProActiv Buttery Taste Alternative to Spreadable Butter 250g
    Vegan

    Open Product Description
    €3.79
    €15.16/kg
  • Vegetarian
    Kerry LowLow Original 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.09
    €8.36/kg
  • Vegetarian
    Benecol Olive Oil 500g
    ONLY €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €6
    €6.00
    €12.00/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Flora Original Butter Alternative With Natural Ingredients 1kg
    SAVE €2
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €2
    €4.00
    €4.00/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegan
    ProActiv Olive Oil Alternative to Spreadable Butter450g
    SAVE €2
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €2
    €4.00
    €8.89/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Flora Lighter Butter Alternative With Natural Ingredients 1kg
    SAVE €2
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €2
    €4.00
    €4.00/kg
    was €6.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Benecol Buttery Taste 250g
    SAVE €1.19
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.19
    €3.50
    €14.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Bertolli Olive Oil Alternative to Spreadable Butter 450G
    SAVE €0.91
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.91
    €2.49
    €5.53/kg
    was €3.40
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Benecol Light 250g
    SAVE €1.19
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.19
    €3.50
    €14.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Flora Original Butter Alternative with Natural Ingredients 250g
    SAVE €0.47
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €0.47
    €1.99
    €7.96/kg
    was €2.46
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Cholesterol Lowering Spread 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.89
    €5.78/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores My Family Favourites Low Lite Spread 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €0.99
    €1.98/kg
  • Vegetarian
    Delamere Goats Butter 250g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.49
    €25.96/kg