Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Flahavan's Microwave Quick Oats Natural 500g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.75
    €5.50/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Progress Oatlets Porridge Oats 1.5kg

    Open Product Description
    €3.29
    €2.19/kg
  • Organic
    Flahavan's Organic Porridge Oats 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.20
    €3.20/kg
  • Flahavan's Progress Oatlets Porridge Oats 1kg

    Open Product Description
    €2.75
    €2.75/kg
  • Flahavan's Progress Oatlets Porridge Oats 500g

    Open Product Description
    €1.65
    €3.30/kg
  • Organic
    Flahavan's Organic Jumbo Oats 1kg
    Organic

    Open Product Description
    €3.39
    €3.39/kg
  • Gluten Free
    Flahavan's Gluten Free Irish Pure Oats 550g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €4.40
    €8.00/kg
  • Flahavan's High Protein Fortified Porridge Oats Vanilla 45g
    SAVE €0.39

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €1.00
    €0.02/g
    was €1.39
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Microwave Quick Oats Natural 10 x 35g (350g)

    Open Product Description
    €3.50
    €10.00/kg
  • Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g
    SAVE €0.80

    Open Product Description
    SAVE €0.80
    €2.50
    €5.56/kg
    was €3.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Odlums Irish Porridge Oats 1.5kg
    SAVE €0.79
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.79
    €2.40
    €1.60/kg
    was €3.19
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Microwave Quick Oats Apple, Raisin & Cinnamon 10 x 40g (400g)

    Open Product Description
    €3.89
    €9.73/kg
  • Flahavan's Super Oats 480g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.75
    €5.73/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Quick Oats Original 44g
    SAVE €0.19

    Open Product Description
    SAVE €0.19
    €1.00
    €0.02/g
    was €1.19
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Flahavan's Microwave Organic Quick Oats 500g
    Organic

    Open Product Description
    €3.99
    €7.98/kg
  • Gluten Free
    John McCambridge Irish Porridge Oats 500g
    Gluten Free

    Open Product Description
    €3.99
    €7.98/kg
  • Flahavan's Microwave Quick Oats Red Berry 8 x 40g (320g)

    Open Product Description
    €3.89
    €12.16/kg
  • Flahavan's Apple & Raspberry Overnight Oats 450g

    Open Product Description
    €4.50
    €10.00/kg
  • Organic
    Flahavan's Microwave Organic Porridge Oat Sachets 8 x 35g (280g)
    Organic

    Open Product Description
    €3.90
    €13.93/kg
  • Flahavan's High Protein Vanilla Fortified Porridge Oats 6 x 50g (300g)

    Open Product Description
    €3.99
    €13.30/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Seed & Berry Overnight Oats 400g
    ONLY €3.99
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3.99
    €3.99
    €9.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Flahavan's High Protein Golden Syrup Fortified Porridge Oats 45g
    SAVE €0.39

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €1.00
    €0.02/g
    was €1.39
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavans Chocolate & Hazelnut Oaty Clusters 350g

    Open Product Description
    €4.99
    €14.26/kg
  • Flahavan's High Protein Plain Fortified Porridge Oats 45g
    SAVE €0.39

    Open Product Description
    SAVE €0.39
    €1.00
    €0.02/g
    was €1.39
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Quick Oats Apple & Raisin 45g
    SAVE €0.40

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.00
    €0.02/g
    was €1.40
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Honey & Almond Oaty Clusters 350g

    Open Product Description
    €4.99
    €14.26/kg
  • Flahavan's High Protein Plain Fortified Porridge Oats 6 x 50g (300g)

    Open Product Description
    €3.99
    €13.30/kg
  • Flahavan's Real Fruit Porridge Sunrise Fruits 625g

    Open Product Description
    €3.60
    €5.76/kg
  • Flahavan's Microwave Quick Oats Multiseed 10 x 40g (400g)

    Open Product Description
    €3.89
    €9.73/kg
  • Flahavan's Real Fruit Porridge Apple & Raisin 600g

    Open Product Description
    €3.60
    €6.00/kg