Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Kellogg's Crunchy Nut Chocolate & Hazelnut Breakfast Granola 380g
    SAVE €0.24
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €3.75
    €9.87/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Hi8 Muesli Original 1kg

    Open Product Description
    €5.50
    €5.50/kg
  • Vegetarian
    Alpen No Added Sugar Muesli Breakfast Cereal 950g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.30
    €5.58/kg
  • Flahavan's Toasted Nut Granola 400g

    Open Product Description
    €5.00
    €12.50/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Crunchy Nut Hazelnut & Chocolate Breakfast Granola 600g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.79
    €9.65/kg
  • Flahavan's Original Fruit & Nut Granola 450g

    Open Product Description
    €5.00
    €11.11/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Crunchy Nut Caramelised Hazelnut Breakfast Granola 380g
    SAVE €0.24
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €3.75
    €9.87/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Deliciously Ella Nutty Granola 380g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €5.79
    €15.24/kg
  • Vegetarian
    Alpen Original Muesli Breakfast Cereal 950g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.30
    €5.58/kg
  • Vegan
    Flahavan's No Added Sugar Granola 400g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.00
    €12.50/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Lizi's Low Sugar Granola Nuts & Seeds 500g
    SAVE €0.95
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.95
    €5.00
    €10.00/kg
    was €5.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Flahavan's Red Berry Granola 400g

    Open Product Description
    €5.00
    €12.50/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Kellogg's Crunchy Nut Fruit & Nuts Breakfast Granola 380g
    SAVE €0.24
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.24
    €3.75
    €9.87/kg
    was €3.99
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Gluten Free Fruit & Nut Muesli 450g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.69
    €8.20/kg
  • Vegan
    Acti-Snack Protein Crunch Granola Peanut Butter 350g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.00
    €14.29/kg
  • Flahavan's High Protein Granola Crunchy Maple Pecan 350g
    ONLY €4

    Open Product Description
    ONLY €4
    €4.00
    €11.43/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Flahavan's No Added Sugar Granola 400g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.00
    €12.50/kg
  • Flahavan's Hi8 Muesli Date & Toasted Coconut 1kg

    Open Product Description
    €5.50
    €5.50/kg
  • Vegan
    Lizi's Granola High Protein Nuts & Seeds Granola 350g
    Vegan

    Open Product Description
    €5.95
    €17.00/kg
  • Vegetarian
    Lifeforce Original Muesli 750g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.95
    €6.60/kg
  • Gluten Free
    Vegan
    Just Live a Little Gluten Free Raspberry, Coconut & Cashew Granola 360g
    SAVE €1
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.75
    €10.42/kg
    was €4.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Just Live a Little Gluten Free Maple & Toasted Pecan Granola 360g
    SAVE €1
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1
    €3.75
    €10.42/kg
    was €4.75
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    FUEL10K Chocolate Chunks Protein Granola Breakfast Cereal 400g
    SAVE €1.55
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.55
    €4.00
    €10.00/kg
    was €5.55
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Country Cereal Store 750g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.59
    €6.12/kg
  • Flahavan's High Protein Hi8 Muesli Crunchy Original 450g
    SAVE €0.89

    Open Product Description
    SAVE €0.89
    €3.50
    €7.78/kg
    was €4.39
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    FUEL10K Super Berry Protein Granola Breakfast Cereal 400g
    SAVE €1.55
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.55
    €4.00
    €10.00/kg
    was €5.55
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Foods of Athenry Buckwheat Berry Boost Gránola 275g
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    €5.95
    €21.64/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Red Berry Granola 400g
    ONLY €3.99
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3.99
    €3.99
    €9.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Nut, Seed & Coconut Crisp Granola 400g
    ONLY €3.99
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3.99
    €3.99
    €9.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Handmade Cinnamon Berry & Almond Granola 400g
    ONLY €3.99
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €3.99
    €3.99
    €9.98/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct