Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Vegetarian
    Kellogg's Bran Flakes Breakfast Cereal 750g
    SAVE €0.94
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.94
    €3.75
    €5.00/kg
    was €4.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Fruit 'n Fibre Breakfast Cereal 700g
    SAVE €0.86
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.86
    €3.99
    €5.70/kg
    was €4.85
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's All-Bran Fibre Plus Breakfast Cereal 750g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.10
    €6.80/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Special K Red Berries Breakfast Cereal 500g
    SAVE €1.51
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.51
    €4.99
    €9.98/kg
    was €6.50
    Offer Valid: 25th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.39
    €12.25/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Bran Flakes Breakfast Cereal 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.50
    €7.00/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's Fruit n Fibre Breakfast Cereal 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.00
    €8.00/kg
  • Vegetarian
    Odlums Wheat Bran 600g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.80
    €4.67/kg
  • Vegetarian
    Kellogg's All-Bran Fibre Plus Breakfast Cereal 375g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.50
    €9.33/kg
  • Vegan
    Flahavan's Oat Bran 600g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.99
    €4.98/kg
  • Vegetarian
    Weetabix Crunchy Bran Cereal 375g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.40
    €9.07/kg
  • Organic
    Vegan
    Vegetarian
    Bunalun Organic Bran Flakes 350g
    SAVE 25%
    Organic
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €3.00
    €8.57/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Vegetarian
    Lizi's Original Granola Nuts & Seeds 500g
    SAVE €0.50
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €5.00
    €10.00/kg
    was €5.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 750g
    ONLY €5.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    ONLY €5.50
    €5.50
    €7.33/kg
    Offer Valid: 27th Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Special Flakes 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.29
    €2.58/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Bran Flakes 500g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.15
    €2.30/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Fruit & Fibre 750g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.10
    €1.47/kg