Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Cadbury Timeout Roundie Milk Chocolate Wafer Biscuits Multi-pack (5 x 30g bars) 150 g
    SAVE €0.86

    Open Product Description
    SAVE €0.86
    €1.64
    €10.93/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    TUNNOCK'S Caramel Wafer Biscuits 8 x 30g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.35
    €18.13/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 9 Milk Chocolate Wafer Bars 162g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.19
    €7.35/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 8 Milk Chocolate Caramel Wafer Bars 224g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.69
    €7.54/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores 8 Milk Chocolate Wafer Fingers 172g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.49
    €8.66/kg