Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  •  Matt Reilly Cakes Jam Bakes 380g

    Open Product Description
    €3.50
    €10.94/kg
  • Matt Reilly Cakes Iced Jam Bakes 320g

    Open Product Description
    €3.50
    €10.94/kg
  • Vegetarian
    Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
    SAVE €1.75
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.75
    €2.00
    €0.50 each
    was €3.75
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Mr Kipling Strawberries & Cream Tarts 4 Pack
    SAVE €1.75

    Open Product Description
    SAVE €1.75
    €2.00
    €0.50 each
    was €3.75
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • New Product
    Vegetarian
    Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pack
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.00
    €0.50 each
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Cake Shop Raspberry and Frangipane Tartlets 360g
    Buy 2 for €7
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €7
    €4.99
    €13.86/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct