Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Cotton Mop Refill Light-Blue

    Open Product Description
    €3.00
  •  Synthetic Mop Refill Light-Blue

    Open Product Description
    €3.00
  • Vegan
    Dunnes Stores 80 Antibac Household Wipes
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.19
    €0.01 each
    Offer Valid: 23rd Jun - 1st Jan
  • Vegan
    Dunnes Stores XL Antibac 40 Household Wipes
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.19
    €0.03 each
    Offer Valid: 23rd Jun - 1st Jan
  • Dustpan And Brush Set Silver

    Open Product Description
    €3.00
  • Killeen Mega Value Rainbow Scourers 4 Pack

    Open Product Description
    €1.39
    €0.35 each
  • Compost Bin Grey S

    Open Product Description
    €8.00
  • Domestos Original Thick Bleach 750 ml
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €1.99
    €2.65/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Large Dish Brush Light-Blue L

    Open Product Description
    €3.00
  • Vegan
    Dunnes Stores XL Antibac 15 Floor Wipes
    Buy 3 for €3
    Vegan

    Open Product Description
    Buy 3 for €3
    €1.19
    €0.08 each
    Offer Valid: 23rd Jun - 1st Jan
  • Killeen Kitchen Mate 2 Pack

    Open Product Description
    €1.15
    €0.58 each
  • Domestos Citrus Fresh Thick Bleach 750 ml
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €1.99
    €2.65/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Green Shield 24 Extra Large Anti-bacterial Floor Surface Wipes

    Open Product Description
    €2.75
    €0.11 each
  • Bloo 3in1 Anti-Clogging Toilet Blocks Original Blue 4 x 50g (200g)

    Open Product Description
    €5.00
    €25.00/kg
  • Dunnes Stores 2 Non-Scratch Pads

    Open Product Description
    €1.99
    €1.00 each
  • Dunnes Stores 5 Scouring Pads

    Open Product Description
    €1.89
    €0.38 each
  • Duck Biodegradable Toilet Cleaner Liquid Ocean Splash 750ml
    SAVE €0.30

    Open Product Description
    SAVE €0.30
    €2.00
    €2.67/l
    was €2.30
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Killeen 6 Rainbow Microfibre Cloths

    Open Product Description
    €6.00
    €1.00 each
  • Green Shield Anti-Bacterial Household Surface Wipes 70 Large Wipes

    Open Product Description
    €1.75
    €0.03 each
  • Dunnes Stores 6 Sponge Scourers

    Open Product Description
    €1.29
    €0.22 each
  • Domestos Pink Power Thick Bleach 750 ml
    Buy 2 for €3.50

    Open Product Description
    Buy 2 for €3.50
    €1.99
    €2.65/l
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores 2 Microfibre Cloths

    Open Product Description
    €2.35
    €1.18 each
  • Mr Muscle Sink & Drain Unblocker Gel 1L
    SAVE 25%

    Open Product Description
    SAVE 25%
    €6.00
    €6.00/l
    was €8.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Bloo 3in1 Anti-Clogging Toilet Blocks Flowers 4 x 50g (200g)

    Open Product Description
    €5.00
    €25.00/kg
  • Bloo 3in1 Anti-Clogging Toilet Blocks Original Blue 2 x 50g (100g)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.50
    €25.00/kg
    was €3.00
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vileda Supermocio 3 Action XL

    Open Product Description
    €6.29
  • Mr Muscle Platinum Window & Glass Spray 750ml

    Open Product Description
    €5.00
    €6.67/l
  • Vileda SuperMocio Bucket & Torsion Wringer 10L

    Open Product Description
    €13.34
  • Harpic White & Shine 10x Clean & Hygienic Original 750ml
    SAVE €1

    Open Product Description
    SAVE €1
    €2.50
    €3.33/l
    was €3.50
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Killeen Spongella

    Open Product Description
    €1.50