Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Kühne Slices for Sandwiches 330g

    Open Product Description
    €3.90
    €11.82/kg
  • Kühne Pickled Gherkins 330g

    Open Product Description
    €3.90
    €11.82/kg
  • Kühne Pickled Gherkins 670g

    Open Product Description
    €4.40
    €6.57/kg
  • Kühne Sauerkraut 810g

    Open Product Description
    €5.00
    €6.17/kg
  • Kühne Red Cabbage 350g

    Open Product Description
    €3.00
    €8.57/kg
  • Vegan
    Vegetarian
    Chef Silverskin Onions 355g
    Vegan
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.20
    €9.01/kg
  • Chef Mixed Pickles 355g

    Open Product Description
    €3.20
    €9.01/kg
  • Vitarol Polish Dill Pickles 900g

    Open Product Description
    €2.80
    €3.11/kg