Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Strawberry Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Raspberry Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Folláin Traditional Recipe Strawberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Folláin Traditional Recipe Raspberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Apricot Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.29
    €11.59/kg
  • Bonne Maman Blackcurrant Conserve 370g

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Folláin Nothing But Fruit Strawberry 340g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.50
    €7.35/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Blackcurrant Jam 30g

    Open Product Description
    €0.69
    €0.02/g
  • Bonne Maman Blackberry Jam 370g

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Bonne Maman Strawberry Conserve 30g

    Open Product Description
    €0.69
    €0.02/g
  • Folláin Nothing But Fruit Raspberry 340g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.50
    €7.35/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Bitter Orange Marmalade 30g

    Open Product Description
    €0.69
    €0.02/g
  • Folláin Traditional Recipe Blackberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Chivers Lemon Curd 320g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Chivers Strawberry & Apple Jam 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Chivers Strawberry Jam 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Łowicz Jam Strawberry 280g

    Open Product Description
    €2.89
    €10.32/kg
  • Folláin Nothing But Fruit Blackcurrant 340g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.50
    €7.35/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Chivers Seedless Raspberry Jam 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €2.50
    €7.35/kg
    was €2.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Folláin Traditional Recipe Rhubarb & Ginger 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Folláin Traditional Recipe Gooseberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Folláin Spoonfuls- Blueberry, Cherry, Chia & Pumpkin Seeds

    Open Product Description
    €4.00
    €12.50/kg
  • Folláin Spoonfuls- Apple & Pear with Flax & Chia Seeds

    Open Product Description
    €4.00
    €12.50/kg
  • Folláin Spoonfuls- Strawberry, Blueberry, Cacao Nibs & Mixed Seeds

    Open Product Description
    €4.00
    €12.50/kg
  • Vegetarian
    G's Gourmet Preserves Extra Fruit Strawberry Preserve 350g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €8.79/kg
  • Vegetarian
    G's Gourmet Preserves Extra Fruit Raspberry Preserve 350g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €8.79/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Strawberry Preserve 280g

    Open Product Description
    €2.99
    €10.68/kg
  • Dunnes Stores Apricot Preserve 350g

    Open Product Description
    €1.65
    €4.71/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Handmade Rhubarb & Ginger Preserve 280g

    Open Product Description
    €2.99
    €10.68/kg
  • Dunnes Stores Blackcurrant Preserve 350g

    Open Product Description
    €1.65
    €4.71/kg