Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Boyne Valley Honey 340g + 33% Ex Free

    Open Product Description
    €3.59
    €10.56/kg
  • Organic
    Healy Family 100% Organic Honey 340g
    Organic

    Open Product Description
    €3.59
    €10.56/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Clear Squeezy Honey 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.70
    €3.74/kg
  • Organic
    Healy Family 100% Organic Honey 340g
    Organic

    Open Product Description
    €3.69
    €10.85/kg
  • Boyne Valley Hot Honey Drizzle 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €3.50
    €10.29/kg
    was €3.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Boyne Valley Raw Honey 340g

    Open Product Description
    €5.79
    €17.03/kg
  • Boyne Valley Honey 1.05kg

    Open Product Description
    €9.59
    €9.13/kg
  • Healy Family Natural & Pure Honey 454g

    Open Product Description
    €3.69
    €8.13/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Clear Squeezy Honey 680g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.49
    €3.66/kg
  • Boyne Valley Honey 500g

    Open Product Description
    €4.89
    €9.78/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Pure Honey 350g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.39
    €6.83/kg
  • Healy Family Natural & Pure Honey 454g

    Open Product Description
    €3.69
    €8.13/kg
  • Boyne Valley Honey 341g
    SAVE €0.59

    Open Product Description
    SAVE €0.59
    €3.00
    €8.80/kg
    was €3.59
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Organic
    Vegetarian
    Dunnes Stores Organic Honey 454g
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €6.59/kg
  • Organic
    Vegetarian
    Dunnes Stores Organic Honey 350g
    Organic
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.65
    €7.57/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Simply Better Limited Edition Italian Organic Honey 340g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €5.99
    €17.62/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Limited Edition Forest Honey 175g

    Open Product Description
    €3.39
    €19.37/kg