Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Nutella Hazelnut Chocolate Spread Jar 630g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €6.29
    €9.98/kg
  • Boyne Valley Honey 340g + 33% Ex Free

    Open Product Description
    €3.59
    €10.56/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Bitter Orange Fine Shred Marmalade 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Strawberry Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Raspberry Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Folláin Traditional Recipe Strawberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Folláin Traditional Recipe Raspberry 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Smooth Peanut Butter 340g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.39
    €7.03/kg
  • Vegetarian
    Kelkin Crunchy Peanut Butter 350g
    SAVE €1.15
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €1.15
    €3.50
    €10.00/kg
    was €4.65
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Kelkin Smooth 100% Peanut Butter 210g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.00
    €19.05/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Bonne Maman Apricot Conserve 370g
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €4.29
    €11.59/kg
  • Vegan
    Kelkin Crunchy 100% Peanut Butter 210g
    Vegan

    Open Product Description
    €4.00
    €19.05/kg
  • Bonne Maman Blackcurrant Conserve 370g

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • Organic
    Healy Family 100% Organic Honey 340g
    Organic

    Open Product Description
    €3.59
    €10.56/kg
  • Vegetarian
    Nutella Hazelnut Chocolate Spread Jar 350g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €3.89
    €11.11/kg
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Clear Squeezy Honey 454g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.70
    €3.74/kg
  • Vegan
    Biscoff Smooth Spread 400g
    SAVE €1.08
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.08
    €3.22
    €8.05/kg
    was €4.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegan
    Dunnes Stores Wholefoods Crunchy Peanut Butter 340g
    Vegan

    Open Product Description
    €2.39
    €7.03/kg
  • Folláin Nothing But Fruit Strawberry 340g
    SAVE €0.75

    Open Product Description
    SAVE €0.75
    €2.50
    €7.35/kg
    was €3.25
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Blackcurrant Jam 30g

    Open Product Description
    €0.69
    €0.02/g
  • Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread 360g
    SAVE €0.99

    Open Product Description
    SAVE €0.99
    €4.50
    €12.50/kg
    was €5.49
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread 250g

    Open Product Description
    €4.29
    €17.16/kg
  • Bonne Maman Blackberry Jam 370g

    Open Product Description
    €4.30
    €11.62/kg
  • New Product
    Vegetarian
    Dunnes Stores Wholefoods Squeezy Peanut Butter 300g
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.99
    €9.97/kg
  • Vegan
    Biscoff Crunchy 380g
    SAVE €1.08
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.08
    €3.22
    €8.47/kg
    was €4.30
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bonne Maman Strawberry Conserve 30g

    Open Product Description
    €0.69
    €0.02/g
  • Folláin Traditional Recipe Seville Orange Thin Cut Marmalade 370g

    Open Product Description
    €3.10
    €8.38/kg
  • Organic
    Healy Family 100% Organic Honey 340g
    Organic

    Open Product Description
    €3.69
    €10.85/kg
  • Boyne Valley Hot Honey Drizzle 340g
    SAVE €0.45

    Open Product Description
    SAVE €0.45
    €3.50
    €10.29/kg
    was €3.95
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Boyne Valley Raw Honey 340g

    Open Product Description
    €5.79
    €17.03/kg