Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Koka the Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 4 x 85g (340g)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 4 x 85g (340g)
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Buldak Spicy Ramen Cup Hot Chicken Flavour 80g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €25.00/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Koka Curry Flavour Oriental Instant Noodles 90g
    SAVE €0.60
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.00
    €22.22/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Koka The Original Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 85g

    Open Product Description
    €1.20
    €14.12/kg
  • Vegetarian
    Koka Chicken Flavour Oriental Instant Noodles 90g
    SAVE €0.60
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.60
    €2.00
    €22.22/kg
    was €2.60
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Koka Oriental Instant Noodles Spicy Chicken Flavour 70g

    Open Product Description
    €1.80
    €25.71/kg
  • Vegetarian
    Koka The Original Curry Flavour Oriental Instant Noodles 85g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.20
    €14.12/kg
  • Koka Oriental Instant Noodles Spicy Chicken Flavour 340g (4 x 85g)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Koka The Original Beef Flavour Oriental Instant Noodles 4 x 85g (340g)
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.50
    €10.29/kg
    was €4.00
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • McDonnells Super Noodles Tender Roast Chicken Flavour 4 x 85g (340g)

    Open Product Description
    €4.70
    €13.82/kg
  • Samyang Original Buldak Spicy Ramen Hot Chicken Flavour Cup 70g
    SAVE €0.50

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €2.00
    €28.57/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mama Oriental Style Instant Noodles Hot & Spicy Flavour 90g
    SAVE €0.40

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.00
    €11.11/kg
    was €1.40
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Mama Oriental Style Instant Noodles Kimchi Flavour 90g
    SAVE €0.40

    Open Product Description
    SAVE €0.40
    €1.00
    €11.11/kg
    was €1.40
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Namdong Beef Jjigae Noodle Pot 83 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.25
    €15.06/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 25th Sep - 11th Oct
  • Namdong Chicken Jjigae Noodle Pot 84 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.25
    €14.88/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 25th Sep - 11th Oct
  • Vegan
    Namdong  Noodle Pot Kimchi Jjigae 83 g
    HALF PRICE
    Vegan

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.25
    €15.06/kg
    was €2.50
    Offer Valid: 25th Sep - 11th Oct
  • Namdong Chicken Jjigae Instant Noodles 120 g
    HALF PRICE

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.05
    €8.75/kg
    was €2.10
    Offer Valid: 25th Sep - 11th Oct
  • Vegan
    Namdong Kimchi Jjigae Instant Noodles 120 g
    HALF PRICE
    Vegan

    Open Product Description
    HALF PRICE
    €1.05
    €8.75/kg
    was €2.10
    Offer Valid: 25th Sep - 11th Oct