Filter Results

Brand

Brand

Category

Category

Dietary

Dietary

Other filters

Other filters

Deals

Deals

Search Results

Sort by
  • Frank's RedHot Wings Buffalo Sauce 354ml

    Open Product Description
    €5.40
    €15.25/l
  • Frank's RedHot Original Cayenne Pepper Sauce 354ml

    Open Product Description
    €5.40
    €15.25/l
  • Gluten Free
    Vegan
    Nando's Medium Peri-Peri Sauce 125g
    SAVE €1.22
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.22
    €2.48
    €19.84/kg
    was €3.70
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegan
    Nando's Lemon & Herb Peri-Peri Sauce 125g
    SAVE €1.22
    Gluten Free
    Vegan

    Open Product Description
    SAVE €1.22
    €2.47
    €19.76/kg
    was €3.69
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Taste of Goodness Taco Sauce 220ml
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €12.68/l
  • Vegetarian
    Heinz Sweet Barbecue Sauce 500g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.00/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Taste of Goodness Garlic Mayo 220ml
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €12.68/l
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Taste of Goodness South West Sauce 220ml
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €2.79
    €12.68/l
  • Hellmann's Garlic & Herbs Sauce 430ml
    SAVE €1.79

    Open Product Description
    SAVE €1.79
    €3.50
    €8.14/l
    was €5.29
    Offer Valid: 2nd Oct - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Classic Barbecue Sauce 480g
    SAVE €0.50
    Vegetarian

    Open Product Description
    SAVE €0.50
    €3.00
    €6.25/kg
    was €3.50
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Heinz Thai Style Sweet Chilli Dipping Sauce 495g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €4.60
    €11.50/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Bull's-Eye Original BBQ Sauce 355g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.70
    €10.42/kg
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Vegetarian
    Heinz Morley's Fried Chicken sauce 400mL
    Buy 2 for €6
    Vegetarian

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €4.60
    €11.50/l
    Offer Valid: 21st Sep - 19th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Hoisin Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Sticky BBQ Sauce 290g

    Open Product Description
    €2.50
    €8.62/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Chipotle Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Harissa Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Sweet Chilli Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Irish Made Soy & Ginger Sauce 250ml

    Open Product Description
    €2.50
    €10.00/l
  • Gluten Free
    New Product
    Vegetarian
    Dunnes Stores Hot Sauce 250g
    Gluten Free
    New Product
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €7.00/kg
  • Gluten Free
    Vegetarian
    Dunnes Stores Hot Buffalo Sauce 250ml
    Gluten Free
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €7.00/l
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Japanese Style Teriyaki Sauce 250ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €7.00/l
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Medium Peri Peri Sauce 250ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €7.00/l
  • Vegetarian
    Dunnes Stores Sweet & Sticky BBQ Sauce 250ml
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.75
    €7.00/l
  • Dunnes Stores Simply Better Hot Chilli Sauce 155g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.49
    €22.52/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Hot Ketchup 280g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €14.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Dunnes Stores Simply Better Hot Wing Sauce 255g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €15.65/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Vegetarian
    Dunnes Stores BBQ Sauce 510g
    Vegetarian

    Open Product Description
    €1.79
    €3.51/kg
  • Dunnes Stores Simply Better Hot BBQ Sauce 280g
    Buy 2 for €6

    Open Product Description
    Buy 2 for €6
    €3.99
    €14.25/kg
    Offer Valid: 22nd Sep - 20th Oct
  • Hellmann's Chunky Burger Sauce 430ml
    SAVE €1.79

    Open Product Description
    SAVE €1.79
    €3.50
    €8.14/l
    was €5.29
    Offer Valid: 2nd Oct - 19th Oct